Guan van Hoven 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en kruiken 100x80cm. Cond.: U
Gerrit Post Greve (1913 - 1990), olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881 Utrecht), olieverf op paneel, haan met kippen en kuikens 21,6x27cm. Cond.: G
Pendant gemonogrammeerd ca. 1780. Olieverf op linnen, Man en vrouwportret (adel, Frankrijk) ongerestaureerd met originele lijsten. Beschadigingen 51x44cm. Cond.: R
Martinus Jacobus Nefkens (1926 - 1981 Ede), olieverf op linnen,m herderin met schapen 40x60cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op paneel, Het locomotiefhuisje met geit 52x33cm. Cond.: G
Juan Soler (Spanje 20e eeuw), olieverf op linnen, strandgezicht met voorname dames 30x40cm. Cond.: G
P. Lehmann (Duitsland of Zwitserland) midden 20e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met rivier 30x40cm. Cond.: U
P. Lehmann (Duitsland of Zwitserland) midden 20e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met kerkje 30x40cm. Cond.: U
Kees Terlouw (Rotterdam 1890 - 1948 Frankrijk), olieverf op linnen, Melktijd 40x80cm. Cond.: G
Jacob Simon Hendrik Kever (Amsterdam 1854 - 1922 Laren) Diverse musea (Singer museum) Larensche school, olieverf op linnen, lezende jongen (oude bedoeking) 24x31cm. Cond.: G
J.F.P. Wijnands 1857, olieverf op linnen, bok met schapen 32x27cm. Cond.: G
Th. Braskamp (Echte naam: Sophia Maria von Beckenrath Glusenkamp) (Amsterdam 1842), pastel op papier, bloemstilleven 32x40cm. Cond.: U
Gesigneerd Engel, (waarschijnlijk Frederik Engel) olieverf op linnen, koeien bij drinkplaats 38x32cm. Cond.: G
Monogram M.G. 19e eeuw (miniaturist), olieverf op formica, portret van een kind op stoel met speelgoed 7x7cm. Cond.: U
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands poldergezicht 55x64cm. Cond.: G
3 Werken van Jacob Ernst Marcus (1774-1826 Amsterdam), etsen op papier met voorstellingen van figuren (1 met vochtvlekken) 19x18cm. 21x13cm. en 19x11cm. Cond.: G
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, fruitboomgaard bij avond 28x40cm. Cond.: G
Marinus de Jongere (Drulman) (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met sleepboot 50x80cm. Cond.: U
Fredericus Jacobus van Rossum Du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op linnen, langs de Vecht 55x40cm. (Diverse musea) Cond.: G
Hendrikus Elias Roodeburg (1895-1987), drukwerk op papier, steendruk van Doesburg 32x26cm. Cond.: U
Evert Moll (1878 Den Haag - 1955), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met driemaster "De Viking" 60x80cm. Cond.: U
R. Rovnikus 1939, olieverf op linnen, vaas met tulpen 40x50cm. Cond.: G
Herman Bogman junior (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenhuis in zonlicht met boerin 46x30cm. Cond.: G
Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op linnen, polderlandschap met schapen en koeien 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 27,5x37,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 36x27cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, bosgezicht 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Russische school 20e eeuw, olieverf op paneel, impressionistisch landschap 33x25cm. Cond.: U
Piet Flint (1895-Deventer), olieverf op linnen, landschap 29x18,5cm. Cond.: G
Piet Flint (1895-Deventer), olieverf op linnen, bosgezicht 30x21cm. Cond.: G
Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U
6 Italiaanse architectonische steendrukken 20e eeuw, drukwerk op papier 35,5x25,5cm. Cond.: U
Kenneth MacKenzie (1884 - 1899 United Kingdom), olieverf op linnen, Engels landschap met boerenhoeve, ganzen en eenden 103x61cm. Cond.: G
Zeldzame 25 Japanse Ukiyo-e erotische prenten in een mooie doos.
D. Schnell (miniatuurschilder) Duitse school, 19e eeuw, aquarel op papier, dame op canape 9x13cm. Cond.: U
Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, boer met ossenspan 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel (geschilderd op formica?), meisje met koper en tin. Bijzondere kwaliteit 11x12cm. Cond.: G
W. Tomson 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame 25x20cm. Cond.: G
H.A.C. Bogman Jr. (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, Dordrecht 30x40cm. Cond.: U
Piet van Wijngaerdt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op linnen, stilleven met dahlia's 60x60cm. Cond.: G
H. Haerkell 20e eeuw, olieverf op linnen, jongensportret 24x30cm. Cond.: G
Landkaart 18e eeuw van Kwartier Zutphen door Isaak Tirion 1741, ingekleurde ets op papier 44x38cm. Cond.: G
Alber Pinot (1875 - 1962 België), olieverf op paneel, staand vrouwelijk naakt 20x29cm. Cond.: U
J. Gould en H.C. Richter ca. 1920, antieke lithografie in lijst, 2 papegaaien op een tak 29x39cm.
Onduidelijk gesigneerd (Emile ........), olieverf op doek, damesportret ca. 1900 (beschadigingen) 72x130cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier bij Katwijk 40x50cm. Cond.: U
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 44x60cm. Cond.: R
2 Aquarellen in lijst. Zomer en winter. Gesigneerd A.M. / 82 18x13cm. En een etsje met een riviergezicht 6x7cm.
F.W. Del Campo (Jan Kamp) 19e eeuw België, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 29x24cm. Cond.: G
Naar Gabriël 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, poldergezicht met molen 24x30cm. Cond.: G
Carl Eduard Ahrends (1822 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 21x16cm. Cond.: G
Gesigneerd Jube 12-91, aquarel op papier, Toon hermans "Ik heb het leven lief" 52x71cm. Cond.: U
Gesigneerd Evert Moll, olieverf op paneel, driemaster in Rotterdamse haven 24,5x19cm. Cond.: G
R. van Dyck 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 100x80cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, herder met schapen bij avond 60x90cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U
Monogram H.K. 81, tekening op papier, standsgezicht 13,5x18cm. Cond.: G
Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, vrolijke koeien (groot werk) 150x100cm. Cond.: U
Ronald Habraken, gemengde techniek (foto met acrylverf), motorrijder in Amsterdam 140x100cm. Cond.: U
Gesigneerd Gabriël begin 20e eeuw, olieverf op linnen, moeder met kind 40x50cm. Cond.: G
Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U
Merleen Deurvorst 2007 (geb. 1945), acryl op linnen, moderne compositie 100x100cm. Cond.: G
Merleen Deurvorst 2007 (geb. 1945), acryl op linnen, moderne compositie 100x100cm. Cond.: G
Antieke ets 18e eeuw met bijbelse voorstelling, Aaron brengt een offer (Levitien 9)12x9cm.
Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 41, vereeuwigde liefde 86x65cm. Cond.: U
M. van Ingen, olieverf op paneel, stilleven met kruiken en citroenen 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Jacoba Surie (UV lamp getest), olieverf op linnen, stilleven met keramiek 50x60cm. Cond.: G
Pieter de Regt (1877 - 1960 Loosduinen), olieverf op linnen, winterlandschap met knotwilgen en ondergaande zon 60x90cm. Cond.: U
Omgeving Johannes Josephus Destree, olieverf op paneel, Zwitsers berglandschap met dorp 24x17cm. Cond.: G
Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 41, Tribute to Rafaello 66x84cm. Cond.: U
Gijsbertus Johannes van Overbeek (Dordrecht 1882 - 1947 Rotterdam), olieverf op linnen, oogsttijd met paardekar en korenschoven. Prachtige kleurstelling 60x80cm. Cond.: G
Louis Boermeester (1908 Amsterdam), pastel op papier, vechtende Romeinen 38x27cm. Cond.: G
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G
J. Lansaat 20e eeuw, olieverf op linnen, heidegezicht 30x40cm. Cond.: G
Piet Kessels 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, poldergezicht met molen 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd B. Bueninck (Misschien Bernardus Bueninck 1864 - 1933), olieverf op linnen, landschap met boerderij en schapen 100x80cm. Cond.: U
Brandl (waarschijnlijk J. Brandl 1877 -1963 Duitsland), olieverf op linnen, Zwitserland 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, binnenhofje met kippen 30x40cm. Cond.: U
Jan van Essen (Amsterdam 1854 - 1936 Scherpenzeel), gemengde techniek op papier, boerderij met kippen en boerin 16x30cm. Cond.: G
Guillaume Corneille Nr. 88/250, zeefdruk op papier, kat met zon 121x90cm. Cond.: G
Gesigneerd Vertin 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemstilleven 25x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, Hollandse winter, olieverf op paneel 20x24cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1920, druk op papier, kerk (Marius Bauer stijl) 37x49cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1943), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam met magere brug 60x90cm. Cond.: G
Twee Engelse gravures 19e eeuw naar G. Morland (Engraved by F. Gaugain, waarschijnlijk een nadruk), steendruk op papier, genrestukken 46x60cm. Cond.: G