Mooi zilveren geurhouder, leuk gegraveerd 20e eeuw 835/000 Cond.: G
Kristallen bonbonbierre op zilveren voet. Beschadigd 13xø17,5cm. Cond.: R
Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U
Antiek Hollands zilveren beugeltas 835/000 73gr. 10cm. Cond.: G
Leuke zilveren fotolijst met bewerkte rand 800/000 9,5x13,5cm. Cond.: U
Mooie antieke Hollands zilveren parfumflesje (kraag beschadigd) met zilveren kraag en voet 835/000 Cond.: G
Antiek Hollands zilveren roomlepeltje met getorste steel 20e eeuw 835/000 24gr. Cond.: U
Zilveren peper & zout stel 925/000 60gr. H.: 10cm. Cond.: U
Schitterende zilveren Engelse Art-Deco inktpot 835/000 7xø16,4cm. Cond.: U
Mooi bewerkte glazen stolp met strak zilveren dop. Duits 20e eeuw. 835/000 9,5xø9cm. Cond.: U