Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

06. Januariveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 7. Januar 2011 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Houten kop, Ibibo
Startpreis 45 EUR

Grote houten buste van de Ibibio stam uit Nigeria. Deze houten kop is ongeveer 40 jaar oud, 40 cm hoog en 2 kilo zwaar

Bronzen fazanten
Startpreis 155 EUR

Bronzen beeld voorstellend een koppeltje patrijzen 21e eeuw. zwart marmeren sokkel 28,5x37x18cm. Cond.: G

J. Lormier, twee windhonden
Startpreis 500 EUR

J. Lormier 19e-20e eeuw Frankrijk, Art-Deco beeld met marmeren sokkel. Twee rennende windhonden, mooie patina 46x28x13cm. Cond.: U

12 Afrikaanse beelden
Startpreis 70 EUR

12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G

3 Beelden
Startpreis 20 EUR

Drie beelden 20e eeuw. 2x hout en 1x natuursteen 37x10x12cm., 16x4x6cm. en 11x6x5,5cm. Cond.: G

Beeld, Bamileke
Ergebnis: 70 EUR

Zeldzaam Bamileke beeld uit Cameroon. Dit beeld is 40/50 jaar oud en 65 cm hoog.

Houten beeldje
Ergebnis: 60 EUR

Religieus houten beeldje 18e-19e eeuw, gesneden hout. Met beschildering Cond.: G

Bronzen vrouw
Ergebnis: 95 EUR

Bronzen Jugendstil stijl wandplaquette, Frans 20e eeuw met voorstelling van een buste van een jonge vrouw. Geheel op marmeren achterplaat 41x31cm. Cond.: G

Bronzen leeuw
Ergebnis: 125 EUR

Bronzen beeld van een leeuw eind 20e-begin 21e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 25x40x16cm. Cond.: G

Falasha beeld
Startpreis 75 EUR

Zeldzaam Falasha terracotta beeld uit Ethiopië

Aardewerken buste
Ergebnis: 30 EUR

Aardewerk buste 20e eeuw, gesigneerd Tojanta Yaao, Griekse god. reproductie op marmeren sokkel, neus beschadigd 23x19x10cm. Cond.: G

Beeld, Afrikaanse vrouw
Ergebnis: 20 EUR

Oud Afrikaans beeld van tropisch hout. Voorstellend een Afrikaanse vrouw met aparte haardracht 20x9x8,5cm. Cond.: G

Gipsen heilig hart beeld
Ergebnis: 10 EUR

Oud gipsen heilighart beeld begin 20e eeuw (beschadigd) 63x12x23cm. Cond.: R