Franse bronzen vuurvergulde pendule. Empire. Circa 1800. Dubue Jeune. Wijzerplaat iets beschadigd bij sleutelgat. Verder in goede ongereinigde staat. Afmeting: H 41 cm.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.
Kleine vergulde Franse glaspendule met vergulde bronzen versieringen + klein achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met wit Carrara marmer. Circa 1860. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.