19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.
Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Gewichtenblok. Twee kleine gewichten missen. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 17 cm. In goede staat.
Antieke plated wijnkoeler + art deco messing dekseldoos met bakeliet. Circa 1920. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve kristallen windlichten met messing. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 39 c m. In goede staat.
Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.
Antiek. Bodemvondst? Romeinse? spaartiet. Spaarpot in tietvorm. Irisatie + glazuur verlies. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel met Griekse/figuren decor. Circa 1900. Inktpotjes missen. Afmeting: 16 x 29 x 18 cm. Verder in goede staat.
Indonesische kris + gebedsrol in draaibare houder. Boeddhistisch. 20e Eeuw. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Vier delen antiek plated. Bestaande uit: Koekjestrommel + drie schenkkannen. Plated is sleets. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Twee 19e eeuwse gehamerde wandblakers van messing. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Twee delen antiek gietijzer. 1x Grape + 1x stoof. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.
Lot stoppen en een gesp, lot met 6 stoppen waarvan 2 zilveren, 835/000, en een zilveren gesp met muntjes, 833/000. 9,5x6cm. In goede staat.
19e Eeuws Heilig kruis met bronzen corpus christi + hardhouten kruis. Afmeting: 50 x 26 cm. In goede staat.
Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten dekseldoos met brievenhouder voorzien van intarsia. Afmeting: 19,5 x 24,5 x 17 cm. In goede staat.
Drie-delig Engels Woodward tinnen servies. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren met druiven. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee Japanse messing vazen met pioenrozen decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek koperwerk. Het betreft; theekan, melkkan, hengselvaas en een trechter. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.
Groot antiek cacao voorraadblik van Korff- Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Porseleinen geglazuurde wandplaquette. Delfts blauw. Gemeente Losser Twenthe. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 28 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bierpul/pint van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp in foedraal met leeuwenkop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Originele antieke Amerikaanse Diecast paperclip door Judd Connecticut. Voorstellende John Griffin. Circa 1920. Gietnummer 5247. Afmeting: In goede staat.
Twee Afrikaanse houtgesneden maskers met polychromie. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere; suikerstrooier, kraantjeskan en twee koffiekannen. Afmeting: 17 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Grote keramieken tafellamp met messing armaturen. Elektrisch. 20e Eeuw. Floraal decor. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Klein decoratief gepatineerd harnas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Urania tinnen Maastricht schaal. Jugendstil. Circa 1900 - 1910. Ontwerp Friedrich Adler (1878 - 1942) of Hans Peter (1856 - 1945). Rozenbottel decor. Afmeting: 8 x 30 x 24,5 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen erepenningen. Nationale + Internationale landbouwtentoonstelling Den Haag 1913. Beide penningen ontwerp van J.C. Wienecke, 1872 - 1945. Afmeting: Ø 5 - 6,5 cm. In goede staat.
Twee porseleinen wandschotels in messing omranding. Damesportretten met hoed. Circa 1880. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Antiek beschilderd houten ei met religieuze voorstelling, geplaatst onder antiek glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse maatstokken (ellemaat). Mahoniehout. Afmeting: L 23 - 45 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen (soep)lepels. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: L 30 - 40 cm. In goede staat.
Moderne metalen designlamp met getorste metalen lamellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.
Antieke messing kraantjeskan met drie kranen. Circa 1800. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee delen antiek brons. 1x 18e Eeuwse bronzen vijzel. 1x Perzische bronzen notentang. Afmeting: 13,5 x Ø 14 cm. + 9 x 18 x 1 cm. In goede staat.
Oude koperen biertap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Taschen Atlas Major. Nadruk uit 1665. In houder. Met diverse kleurplaten. Gelimiteerde uitgave. Afmeting: 40 x 27 x 6 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten theestoof met band-intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische waaier met hoorn en perkament wayang goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse mahoniehouten meetinstrumenten met messing. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Vijf diverse miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Gesigneerd Ruby + Martin. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse houtsnijwerk panelen. Neo renaissance, neo gotisch. Afmeting: 30 - 75 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse of Chinese cloisonné voorraadpotten met lotusbloem decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Vijf antieke messing kandelaren van brons. 19e Eeuw. Eén set gotische stijl. Afmeting: H 15 - 20 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse albasten lampvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gegraveerde plated messing kraantjeskan met floraal decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Amerikaans Folk Art Western diorama. Circa 1900. Afmeting: 20 x 25 x 1,5 cm. In goede staat.
Twee antieke apparaten. 1x Dictaphone model 12 + 1x Comptometer USA Felt & Tarrant Chicago. Functies niet getest. Afmeting: 26 x 38 x 17 cm / 15 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws houten marskramers draagrek. Beuken + eikenhout. Circa 1830. Afmeting: 71 x 44 x 45 cm. In goede staat.
Smeedijzeren tafellamp met ice-crack glazen bol uit de 30-er jaren. Mogelijk Schneider. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Lot met 4 kerkelijke boeken, waarvan 3 bijbels met zilveren sloten, 833/000, en een psalmenboek met geelmetalen sloten. In redelijk goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.
Gigantische schedel met schorpioen als spaarpot. Kunststof. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 57 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Hollands lepelrek met tien tinnen lepels. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 55 x 30 x 5 cm. In goede staat.
Drie antieke bijbels met zilveren sloten. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse tinnen wijnkannen in barok-vorm. Met bodemmerk. Circa 1800. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse wortelnoten barok theekist met origineel slot, sleutel mist. Afmeting: 13 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke jugendstil plated lampenvoeten met druivenranken decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Lot diverse voorraadblikken met reclame. Onder andere; Bensdorp Cacao, Droste Cacao, Pette Cacao, Honig. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Groot palissanderhouten Heilig kruis met Corpus Christi van lindenhout. Basement van palissander met band-intarsia. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Gepolijste natuurstenen bolvaas. Ongesigneerd. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote antieke messing vergulde hanglamp met guirlandes. Circa 1910. Louis Seize-stijl. 1-Lichts elektrisch. Afmeting: 93 x Ø 49 cm. In goede staat.
Twee grote messing wand/koetslampen. Elektrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee antieke kristalglazen historisme schenkkannen met messing/plated monturen. Circa 1890. Afmeting: H 27 - 31 cm. In goede staat.
Twee miniatuur dames portretten. Handgeschilderd. Circa 1900. Met gegraveerde lijsten. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten belijmde theekist met twee compartimenten. Afmeting: 15,5 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese spaanhouten dekseldoos met parelmoer inleg rondom + natuursteen op deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handbeschilderde tinnen kraantjeskan. Floraal/figuren decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Drie delen antiek tin. Bestaande uit: Grote 2 liter maatkan + bodemmerk. 18e - 19e Eeuwse klepkan met bodemmerk. En een Duitse Fayence bierpul met paard/vlinder decor. Afmeting: H 25 - 26cm. In goede...
Oosterse robijnrode glazen hanglamp met filigrain koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee neo gotische verstelbare bronzen kaarskandelaren met dondergoden. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Sputnik hanglamp uit de 60-er jaren. Gemaakt van kunststof +chroom. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude bronzen empire-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Grote oude Siciliaanse marionet-pop gemaakt van hout + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws verguld houten haardscherm met stikwerk. Bijbelse voorstelling. Afmeting: 90 x 58 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws kerkelijk smeedijzeren binnen venster met religieuze schildering. Afmeting: 2,5 x Ø 50 cm. In goede staat.
Grote antieke messing plated piece de milieu met kristalglas. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing vergulde bloemenvaas. Frankrijk. Circa 1860. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde messing ornamenten. Circa 1890. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zeldzaam mooie 18e eeuwse theekist van rozenhout met bronzen monturen en messing binnenwerk. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In zeer goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen kerkelijke kaarskandelaren. Neo gotisch. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Drie antieke messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.
Antiek emaille reclamebord. Van der Elst Tabacs. Eerste helft 20e eeuw. Beschadiging bij omrandingen. Afmeting: H 72 x B 42 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese plated sigarettenkoker met monogram + karaktertekens en landarbeiders/vee decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 8 x 1 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen tazza met putti en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.