Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.
Bronzen zonnewijzer. Kikker op lelieblad. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 21 x 19 cm. In goede staat.
Klein zandstenen Maria figuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Groot lot oud Hollands muntgeld in houders. 20e Eeuw. Onder andere; Juliana, Wilhelmina, Rijksmunt Utrecht. Niet compleet. 1 Cent tot 2½ Gulden. Veel munten! Afmeting: 1 - 3 cm. In goede staat.
Tien diverse antieke messing kaarskandelaren. 19e - 20 Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Chinese dekseldoos van hardhout met tin. Kat Hing Hongkong + medailles. Republiek. Circa 1920. Afmeting: 8 x 19 x 16 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen jugendstil-stijl vaas met kikkers op marmeren basement. Jean Dunand. 20e Eeuw. Afmeting: H 32,5. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met medaillon. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.