Lot van 22 stuks Art Deco Hollandse Copier glazen uit de 30er-jaren. Met paarse stam. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 5,5 x H 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco glazen Leerdam cactuspot. Circa 1930. Haarlijn. Afmeting: H 12,5 x Ø 12,7 cm. In redelijke staat.
Zes delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee grote coupes + vier karaffen (zonder stop). Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.