Twee glazen vazen. 1x Duitse design vaas, gemerkt Elena, in de vorm van Marilyn Monroe jurk. 1x Gesigneerde (onduidelijk) glazen vaas, Torso. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede st...
Antieke Boheems kristalglazen schaal met figuren in landschap decor. Monogram W.R. Circa 1870 - 1880. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Lot van 26 oude gegraveerde glazen met guirlande overlay. 20e Eeuw. Bestaande uit: 11 Grote wijnglazen, 11 hoge wijnglazen + 4 met koperen randoverlay. Afmeting: H 16 - 18 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse Copier Leerdam vaas in oranje kleur. Pompoenvormige uitvoering. Met bodemmerk. Circa 1928. Eén minimale chip. Afmeting: H 38 x Ø 32 cm. In goede staat.