Vlinder-vormige bijzettafel met klapbaar blad en vakverdeling. Fijnhout belijmd met florale marqueterie. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Ovale bijzettafel met intarsia. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 69 x 41 cm. In goede staat.
Zeer grote, antieke, ovale goudkleurige spiegel met kroon en facet geslepen spiegel. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 135 x B 142 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten penantkast met twee deuren + lade. Circa 1910. Afmeting: 94 x 110 x 46 cm. In goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten linnen kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Handgepolitoerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag en volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 91 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten secretaire. Circa 1860. Beschadigingen aan zijkant. Ongerestaureerd. Afmeting: 162 x 100 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Klein Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl, met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Oude Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast met geisha's/parelmoer en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 100 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten jalouziekast op hoge poten. Louis Seize-stijl. Afmeting: 73 x 52 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met lade + klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 215 x 160 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met extra etage. Circa 1900. Afmeting: 78 x 49 x 48 cm. In goede staat.
Antiek schrijfbureau met rolluik. Eikenhout. Circa 1920. Slot mist. Afmeting: 128 x 135 x 83 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit spiegel met volle zuilen en kroon. Circa 1880. Afmeting: 230 x 85 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten gründerzeit penantkast met snekken en messing beslag. Afmeting: 100 x 108 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten sideboard met zeven lades en kneehole. Ongerestaureerd. Afmeting: 18 x 118 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit tafel. Octagonaal. Circa 1880. Oudere wormbeval. Afmeting: 72 x 88 x 88 cm. In redelijke staat.
Duitse vroeg biedermeier secretaire van eikenhout, met glasopzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 105 x 54 x 215 cm. In zeer goede staat.
Set van vier antieke eikenhouten Jugendstil stoelen. Circa 1910. Zittingen versleten. Afmeting: 104 x 50 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast. Queen Anne stijl. Circa 1900. Met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 194 x 120 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws front van een Engelse hoekkast. Vier deurs. Mahonie. Afmeting: 210 x 100 cm. In goede staat.
Antieke Franse jachtkast van eikenhout. Met wildvoorstelling. Henry Deux. Circa 1870. Afmeting: 144 x 56 x 240 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 201 x 115 x 45 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten dekenkist omstreeks 1800 met ronde deksel in goede staat 65x107x55cm
Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke eikenhouten stoelen. Circa 1930. Hollandse barok-stijl. Afmeting: 96 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Italiaanse wandtafel met goudkleurige console met figuren en marmeren blad. Midden 20e eeuw. Afmeting: 83 x 73 x 27 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met zuilen en velours bekleding. Circa 1880. Afmeting: 89 x 43 x 50 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Duitse Gründerzeit vertico met opzet en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 225 x 90 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse Davenport secretaire van mahoniehout. Met schrijfklep en lades in zijkant. Circa 1880. Afmeting: 90 x 53 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 80 x 100 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse boeren kast van eikenhout met panelen. Uitneembaar. Circa 1840. Afmeting: 170 x 60 x 208 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrinekast met etage-opzet + gebogen glas. Circa 1900. Afmeting: 220 x 122 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels eikenhouten linnenkabinet met origineel beslag. Twee-delig. Afmeting: 195 x 135 x 57 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met spiegel, halve zuilen en ronde glazen zijkanten. Circa 1880. Afmeting: 190 x 130 x 46 cm. In goede staat.
Wortelnoten gebogen side-board in barok-stijl met origineel beslag. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 94 x 200 x 62 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en volle geëboniseerde Korinthische zuilen. Circa 1810. Afmeting: 85 x 86 x 50 cm. In goede staat.