Twee grote porseleinen koetsen met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Oost Duitsland. Eén maal Pacelli Italië. Afmeting: 27 - 39 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica Fayence tabakspot. Floraal/hond en kind decor. Circa 1900. Afmeting: 19 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Grote vaas gemerkt 't Fortium'. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 14 - 24 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
12-Delige Duitse Dresden gebakset van porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 16 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Acht antieke Engelse keramieken Staffordshire figuren. Divers. Enkele restauratie. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Gemerkt Karl Ens. Circa 1930. Dame met appel. Goud decor. Minimale chip glazuur basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee antieke majolica oorvazen met floraal decor. Jugendstil. Circa 1910. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Sevres porseleinen plaquette met bronzen cloisonné omranding. Handgeschilderd. Verso Chateau des Tuilleries + Sevres 1844. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.
Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Drie antieke Villeroy & Boch borden. Circa 1900. Landschap/figuren decor. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.
Lot van 43 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met decor van heilige. Mangaan-kleurig. Eind 19e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.
Vijf-delig antiek Societé Ceramique Maastricht lampetstel. Paars-wit-goud. Circa 1900. Eén haarlijn waskom, verder goed. Afmeting: 15 - 35 cm.
Twee antieke Franse porseleinen bloempotten met onderschotel. Eén onderschotel chip, verder goede staat. Afmeting: 18 - 19 cm Ø. In redelijk/goede staat.
Drie delen Delfts Porceleyne Fles Fayence Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Tsjechisch theeservies met goud decor. Circa 1920. Deksel van theepot niet origineel. Afmeting: 8 - 31 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse porseleinen tegel in lijst met damesportret. Gesigneerd E. Eveldt 1879. Verso Ester d'Amfrevrille + familiewapen. Afmeting: H 66 x B 46 cm. In goede staat.
Drie antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen. Circa 1880. Ongemerkt. Chinoiserie decor. Eén kom gelijmd. Afmeting: H 8,5 x Ø 18 cm. In redelijke/goede staat.
Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.
Jaren '50, Italiaanse keramieken polychrome wandschotel met gezicht. Gemerkt 3170 Italy. Mogelijk ontwerp Marcello Fantoni. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Antiek Frans polychrome Fayence inktstel. Gemerkt V.P. Mogelijk Fabriek Venne Perrin. Afmeting: 10 x 18 x 17 cm. In goede staat.
Zeer grote Delftse Fayence dekselvaas met bodemmerk. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.
Grote antieke majolica schaal met zwaan. Circa 1920. Genummerd. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
Lot Hollands aardewerk. Bestaande uit; Gubbel Helden kraagvaas. Gubbels Helden balustervaas. En een koninklijke Gouda lampenvoet (onduidelijk gesigneerd). Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Zuid Holland Gouda platelen figuur. Vader met zoon. Breda. 1909 - 1960. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Hollandse polychrome platelen vaas. Jugendstil. Circa 1910. Gouda, 304.R. Met floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 31 cm. Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee originele antieke Rozenburg Den Haag keramieken vazen met florale polychromie decoraties. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Eén vaas goed. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: theepot, suikerpot, twee melkkannen, mocca kan, roomkom, zes borden, tien kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede st...
Engels porseleinen theeservies met rozen decor + goudrand. St. James Bone China. Bestaande uit: 8 kop + schotels, melkkan, sauciere, schaal, dekselschaal, kleine schaal, 6 soepborden, 6 diner borden e...
Antieke polychrome Perzische tulpenvaas met vechtende vogel decor. 19e Eeuw of ouder. Chips bodemrand. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bloempotten. 1x Majolica met groen glazuur en duivelskoppen. 1x Petrus Regout met floraal/haven decor. Afmeting: 30 - Ø 43 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1840. Gesigneerd op bodem. Faurnilluiz du Roi? Enkele minimale chips bloemblad. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Delftse Fayence borden. 2x 18e Eeuw, blauw/wit. 2x 19e Eeuw, polychroom. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence plaquette. gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Ruiter te paard. Afmeting: 34 x 24 x 1 cm. In goede staat.
Vier delen antiek aardewerk. Bestaande uit: 17e - 18e Eeuwse schenkkan met groen/geel glazuur. Een terracotta kacheltegel 1598, en twee 18e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat...
Twee 18e eeuwse polychrome Fayence schenkkannen. Frankrijk. Huile + Vinegar. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee delen Thüringen porselein. 1x K.P.M. figuur + 1x pronk dekselvaas. Floraal/goud/putti decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 20 - 24 cm. In redelijke staat.
Twee Duitse Sitzendorf porseleinen papegaaien. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Circa 1900. Herder + herderin. Herder gaaf, herderin minimale beschadiging. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met wit porseleinen paarden. 20e Eeuw. Blanc de chine. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Oostenrijk. Circa 1900. Zeeman aan stuurwiel. Gemerkt Austria + nummers. Stuurwiel mist handgrepen. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.
Grote antieke jugendstil porseleinen vaas met floraal/druiven en goud decor. Circa 1900. Frankrijk. Bovenrand gelijmd + bloemblad beschadigd. Afmeting: H 50,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek Duits K.P.M. porselein. 1900 - 1930. 1x K.P.M. schaal. 1x K.P.M. sauciere, chips onderrand, verder goed. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Duits porseleinen servies met handgeschilderd floraal decor. Enkele gemerkt met R. Rauwenstein? Bestaande uit; grote theekan, koffiekan, moccakan, suikerpot, 10 schotels, 6 kopjes. Minimale ...
Antieke Duitse Meissen porseleinen (klok)console. Met floraal/insecten decor. Knauff. Circa 1880. Beschadigingen aan bloemen. Afmeting: 10 x 30 x 26 cm. In redelijke staat.
Grote wit-porseleinen pronk dekselschaal met figuren/rozen decor en goudrand. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 34 cm. In goede staat.
Duits blauw/wit porseleinen Hutschenreuther servies. Decor: Schloss Brühl. 20e Eeuw. Bestaande uit: 12 grote diner borden, 6 soepborden, 13 ontbijtborden, 1 kop + schotel, 2 schalen, 1 soepterrine, 2 ...
20-Delig Duits K.P.M. porseleinen servies met bloemen en goud decor. Bestaande uit: 6 dessertborden, sauciere, 6 soepborden, 6 diner borden en een schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ...
Vier delen oud Herend porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Twee asbakken, dekseldoos, bonbonmand. Roos heeft chips. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote porseleinen Herend vaas met bloemen/fruit/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Religieus. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Art Deco/Jugendstil majolica wandtegels. Circa 1910 - 1920. Visser + vissersvrouw. Maanvis + haan. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse ronde Fayence tegels met haven decor. Circa 1800. Eén restauratie. Afmeting: Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien stuks diverse polychrome Makkumer tegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Elf blauwe landschaps-tegels met dubbele blauwe ring. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met bijbelse figuren decor. Gemerkt L.P.K. Restauraties. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Fayence wandtegel met afbeelding van textielverkoper + naakte vrouw. Spreuk; Le marchand de textiles. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien antieke polychrome tegels met druiven decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van zestig antieke Hollandse witjes tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Dertig antieke tegels met bloemmotief. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeventien antieke tegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke mangaan-kleurige tegels met plaatsen in dubbele cirkel. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinoiserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinioserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse Fayence pauwborden. Gemerkt de Klaauw. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm.In goede staat.
Zeven archeologische bodemvondsten uit Amsterdam. Het betreft zeven borden uit de 17e - 18e eeuw. Divers. Religieus et cetera. Afmeting: Ø 19 - Ø 23 cm. Gereconstrueerde scherven. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Fayence terrines met onderschaal en floraal decor. Delfts? Gemerkt A. ITD.Z. Eén terrine + onderschaal gaaf. Eén terrine + schaal met schade. Afmeting: 13 x 22 x 18 cm. In redelijk/goe...
Zeven antieke Delftse Fayence pauw borden met merkteken De Klaauw. Circa 1880. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In goede staat.
Prachtige grote 18e eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor + putti met vrucht. Gemerkt de Bijl. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence knobbelvaas. 19e - 20e Eeuw. Gemerkt V.E. 24. P. Glazuurschade. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Hollands oud Delfts Fayence kaststel met landschap + papegaai decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Fayence knobbelvazen met floraal chinoiserie decor. Bovenrand gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. (naar lampetkan) Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence knobbelvazen met floraal decor + bodemmerk A.P. + A.D. Eén vaas goed, één vaas gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Gemerkt A.B. Eén deksel mist + restauraties. Beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap/figuren decor. De Klaauw + letters. Afmeting: H 39 cm. Enkele chips. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bodemmerk. Bloemvaas decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence polychrome apothekerspot met jaartal 1746. Floraal decor. Afmeting: H 20,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke majolica bloempot met reliëf draken. Afmeting: H 35 x Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke historisme terracotta neo barok piedestal. Enkele beschadigingen onderrand. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Duits antiek porseleinen Meissen servies. Zwiebelmuster. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: grote theepot Stadt Meissen, chip bloem. Theepot Stadt Meissen, deksel gerestaureerd + chips. Suikerp...
Twee 17e - 18e eeuwse Albarello's. Fayence. Met Latijnse teksten. Italië. Glazuurschade, craquelé. Afmeting: H 22 x Ø 12 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote theepot, chip, (deksel mist), drie theepotten, melk/suiker + tablet, theelicht, elf schotels + tien kopjes. Minimal...
Groot Duits Meissen porseleinen servies. Wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set (deksel binnenrand beschadigd), mokka-kan, zes kop + schotels, kannetje, drie mokka-kopjes + ...
Grote antieke bisquit porseleinen hengselvaas in de vorm van een haan. Amfora Wien. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse porseleinen Potschappel Dresden pronkvaas. Handbeschilderd + opgewerkt bloem decor. 20e Eeuw. Minimale beschadiging aan bloemen. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen dekselvazen met coulissen/figuren/floraal en goud decor. Circa 1880. Gaatjes in bodem voor kabel/lamp. Verder in goede staat. Afmeting: H 36 cm.
Antieke porseleinen dekseldoos met putti. Duitsland? Circa 1880. Historisme. Twee blindmerken + nummers. Floraal/goud decor. Afmeting: 17 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen Meissen figuur. Papegaai soort. Circa 1880 - 1920. Knauf merkteken. Stam en staart gelijmd + beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matige staat.
Twee delen antiek Frans porselein. 1x Fijn gedecoreerde empire vaas met figuren decor, verguld, circa 1800, drie chips. 1x Porseleinen stopfles, blindmerk R, chinoiserie/goud decor, circa 1870, goed. ...