Ongesigneerd. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische schone in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 32,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws ikoon. Russisch of Grieks. Ongerestaureerd. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In redelijke staat.
Zes achter-glas-schilderijen. Divers. Religieus. Katholiek. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Carl Enger. 1881. Duitse School. Middeleeuwse lansdrager. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: H 110 x B 75 cm. In matige staat.
18e Eeuws achter-glas-schilderij met religieuze voorstelling. Salomons oordeel. Anno 1795 + originele lijst. Verf laat iets los. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Sam Schellink. 1876 - 1958. Landschap met wilde orchidee. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Lien Verburgt-Kramers. Monogram. 1876 - 1968. Moeder met kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. In goede staat.
Chirs Snijders. 1881 - 1943. Hollands riviergezicht met molens en vrachtboot. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 46 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Figuur met bierpul voor taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 46 cm. In goede staat.
Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.
A. Woelki. 1908 - 1987. Düsseldorfer Schule. Gezicht op brug over de Rijn bij Düsseldorf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 100 cm. In goede staat.
H.J. Doodkorte. 1842. Hollands dorp met figuren in de winter. Sepia op papier. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Mel Ramos. Nr. 199/500. Bandenreclame Le Mans met pin up girl. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 26,5 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 32/199. Liggend vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 57 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Figuur met koe. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 63 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Koperen melkkan met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
F. v.d. Burg. Het Witte Huis te Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
J. Faut. Pendant. Circa 1900. Franse School. Impressionistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met boerderij, vrouw doet de was. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 41 cm. In goede staat.
ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Herkomst atelier Jan v.d. Leest. Wandelaar in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 53 cm. In goede staat.
Karel Appel. 1921 - 2006. Nr. 136/175. Katachtig figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 54 cm. In goede staat.
18e Eeuwse pendant. Duitse School. Ongesigneerd. Twee karikaturen van Duitse officieren, rond 1780. Olieverf op papier. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Figuren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Scholten. 1948 - . Zomers Hollands riviergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Groot IJsselgezicht bij avond met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Willem Anton Alexander Knip. 1821 - 1909. Haagse School. Landschap met boerderij en waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en Roemer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Guillaume Theodor Lo-A-Njoe. 1937 - . Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Betsy Dom (Betsy Gelder). 1885 - 1936. Vaas met bloemen in art deco-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 63 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.
J. Franken. (Zoon). 20e Eeuw. Vrouw op balkon bij zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met schapen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Andy Warhol. 1928 - 1987. Two dollar biljet met twee signaturen en postzegel. Andy Warhol + president Thomas Jefferson. Series 1976. G. 37153244A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm....
Andy Warhol. 1928 - 1987. One Dollar biljet met twee signaturen, Andy Warhol met president Washington. Series 1957, S8266 170 A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm. In goede staat.
Monogram H.R. 20e Eeuw. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Vijf gesigneerde oude/antieke Japanse houtsnedes. Divers. Houtsnedes op papier. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Gesigneerd Japans zijde-schilderij. Vogel aan waterkant. Handgeschilderd op zijde. Gemengde techniek. Afmeting: H 18 x B 19 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke gesigneerde Japanse houtsnedes. 1. Geisha's in tuin. 2. Papegaai in boom. 3. Meeuwen bij boom. Afmeting: 31 - 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Duitse officier. Verso Onkel Max et cetera. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Reerink. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.
Monogram T.V.D.B. 1859. Stal interieur met vee, boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 72 cm. In goede staat.
Portret Santa Rosa de Lima. 19e Eeuw. Religieus portret . Olieverf op linnen. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In redelijke staat.
H. Weegewijs. 1875 - 1964. Koffiemalende boerenvrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Adrianus Johannes Zwart. 1903 - 1981. Drentse boerderij met boerin en geit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Olieverf studie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 46 x B 30 cm. In goede staat.
D. Hoenson. Java 1939 (verso). Landschap met Javaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In goede staat.
Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Willem Weissenbruch. 1864 - 1941. Boeren binnenhuis met kippen. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 37 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.
Willy Lorenz. Duitse School. 1901 - 1981. Reeën in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.
Richard Robjent. 1937 -. Waterlandschap met opvliegende eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 34 cm. In goede staat.
Eef de Weerd. Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1986. Abstract/figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Titel: Kaartspelers. Afmeting: H 152 x B 110 cm. In goede staat.
van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Jan Sluyters. 1881 - 1957. Hollands dorpsgezicht met figuren. Onderrand + bovenin beschadigd. Zwarte inkt + opgeloogd wit. Verso anekdote + Berlijn 1938. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In redelijke staat.
Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Landschap met figuren en paarden bij huis. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Alexandr Alekseyich Borisov. 1866 - 1934. Russische School. Hagi Sophia moskee Istanboel. Vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijke staat.
Jules Montigny. 1847 - 1899. Belgische School. Paardenspan op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.
(Naar) van de Vos. 20e Eeuw. Stal met aap en honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Jacob Ritsema. 1869 - 1943. Binnenhof met boerenvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 72 cm. In goede staat.
Jos Engbersen, 2010, Almelo. Keniaanse man met bot en hoed. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Jos Engbersen, Almelo. 2011. Portret Afrikaanse man met fez. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 70 cm. In goede staat.
Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.
Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Punters op meer. Topwerk van de maker. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 110 cm. In redelijke staat.
Peter Westcott. Engelse School. Birmingham 1947. Naturalistisch zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 125 cm. In goede staat.
Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Landschap met boerderij, boer, boerin en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
P.L. Kluyver. 1816 - 1900. Hollands wintergezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In goede staat.
Antieke steendruk. Graf von Bentheim Steinfurt. Wien door Artaria & Compagnie. 19e Eeuw. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke gravure. De heer Ernest Wilhelm Graeff tot Bentheim et cetera. G.V. Goedesberg Excudit. P. Holsteyn Sculpft. 1614 - 1687. Gravure op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In redelijke/goe...
Zeldzame antieke gravure Bentheim. Anna Princeps, Anhalti Na. Nat Comes Bentheimensis. Met monogram M.B. Fecit. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 34 x B 22,5 cm. In goede staat.
Christian Romstet. 1640 - 1721. 17e - 18e Eeuwse zeldzame gravure van graafschap Bad Bentheim. Met doodskist + spreuken. Der Hoch Fürstliche Sinnerne + Sierlich verguldete Sage. Gravure op papier. Afm...
Zeldzaam 17e eeuws museaal schilderij door Carl Maratti pinx + annotatie 1655. Carl Maratti, 1625 - 1713. Stadswapens + portret door Maratti, de rest door leerlingen. Oudere bedoeking. Restauratie kog...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Seriegrafie Superman. D.C. Comics. Ontwerp Andy Warhol 1981. Seriegrafie op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.
Gijsbertus J. van Overbeek. 1882 - 1947. Hollands landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Erwin Günter. 1864 - 1927. Duitse School. Schepen langs de kust. Eén boot genaamd Margot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 100 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, '83. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1860. Stilleven met fruit, vlinder en vaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 32,5 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1945. 1885 - 1978. Parodie einde WO II. Duitse soldaat als vluchteling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Simon Maris. 1873 - 1935. Portret jonge vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Handwerkend meisje met pop in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 72 cm. In goede staat.
C.J. Mension. 1882 - 1950. Boos kijkende aap in boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.
Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1898. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 35 x 51 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Strandterras met ondergaande zon, figuren en kiosk 't Vrije Volk . Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 82 cm. In goede staat.