Diese Webseite verwendet Cookies

54. Oktoberveiling

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw 1258
Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Hugo van Schaik, Hollands riviergezicht 1255
Hugo van Schaik, Hollands riviergezicht

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Onduid.gesign.,Havengezicht met schepen 1247
Onduid.gesign.,Havengezicht met schepen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst 1241
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc. 1238
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc.

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer met oesters 1237
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer met oesters

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Collectie van 11 anatomische studies 1228
Collectie van 11 anatomische studies

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Keramieken tegel met een voorstelling van Degas 1209
Keramieken tegel met een voorstelling van Degas

Ergebnis:

240 EUR

Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man 1207
Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man
Startpreis 475 EUR
Verkauft
J.F. Scherrewitz, Boerenschuur met kip 1193
J.F. Scherrewitz, Boerenschuur met kip

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel 1189
J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen 1188
P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
A. Martens, Hollands havengezicht 1186
A. Martens, Hollands havengezicht

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
G. Janssens, Vrouwelijk naakt 1180
G. Janssens, Vrouwelijk naakt

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
2x B. Dufour, Ballerina + Dames met hoed 1175
2x B. Dufour, Ballerina + Dames met hoed

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Henricus, Twee western cowboys 1174
Henricus, Twee western cowboys

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Meisje met boeken in bloementuin 1171
Ongesigneerd, Meisje met boeken in bloementuin

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
3x Monogram J. v.d. B., Divers 1166
3x Monogram J. v.d. B., Divers

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
G.A. Baumer, Landschap met korenschoven 1165
G.A. Baumer, Landschap met korenschoven

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Onduidelijk, Landschap met ruïne bij avond 1159
Onduidelijk, Landschap met ruïne bij avond

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne 1158
Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
G.J. Veenstra, Winters dorpsgezicht 1155
G.J. Veenstra, Winters dorpsgezicht

Ergebnis:

225 EUR

E. Scholz, Erotische dame 1152
E. Scholz, Erotische dame
Startpreis 120 EUR
Verkauft
A. Knikker, Poldergezicht met knotwilg 1150
A. Knikker, Poldergezicht met knotwilg

Ergebnis:

275 EUR