Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Man met haan en wolf. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. Le conseiller double plaisir de tromper le trompeur. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Bronzen figuur. Moeder met kind in winterkleding. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Antieke zware compositie metalen Jugendstil bloempot met dame en faun, in fontein-vorm. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door Ch. Valton, 1851 - 1918. Titel: Passez au Arge. Hond aan boomstam. Afmeting: 47 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Haan met hagedis. Door Ferdinand Pautrot. 1832 - 1874. Afmeting: 22 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco bronzen aap (presse papier). Ontwerp Casimir Brau. 1878 - 1934. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Grote bronzen windhond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 100 x 44 cm. In goede staat.
Grote bronzen windhond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 80 x 35 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op marmeren basement. Verso naakte dame. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke vergulde houtgesneden Madonna. Frankrijk. Circa 1800. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Gesigneerd groot modern bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Koting + onduidelijk naam. Staande naakte dame. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil buste van een jonge dame op rood marmeren sokkel. Door G. van der Straeten. 1856 - 1928. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op marmeren basement. Geknevelde man. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Panter op marmeren basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Voluptueuze naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Jockey te paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 62 x 16 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Zuid Europese terracotta gepolychromeerde Madonna met cherubijn koppen. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Koud beschilderde bronzen tijger in Weense stijl. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Deiana met boog, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Meisje op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Chipparus (meisje met jurk). Gesigneerd. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Modern bronzen masker op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Jongen op kussen met kapotte trommel. Afmeting: 9 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen met marmeren boekensteun in Art Deco-stijl. Gesigneerd Francois Pompon. Duif. 21e Eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 11,5 cm. In goede staat.
Groot koudbeschilderd bronzen varken in Weense stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Madonna met kind. Op marmeren sokkel. Gotische stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Jonge vrouw met duif, op houten sokkel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleurin, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Duivel. Weense stijl. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 17 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen paarden. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen/messing dieren figuren. Twee honden + paard. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Bronzen Basset hondenkop op multiplex basement. Door T. Steffens A. La Doro. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Bronzen figuur van Martin Stolk. Twee figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Jachthond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Mariabeeld van gips. Circa 1900. Moeder Maria bescherm ons Vlaanderen. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Golfspeler op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur. Dansende dame. Door Matiani. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Metalen gepolychromeerde Aztekenachtige sculptuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Drie antieke Heilig beelden. Circa 1900. Gips, polychromie. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: H 45 - 63 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen figurengroep. 20e Eeuw. Jongen en meisje op hek. Afmeting: 17 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans musicerend figuur + hond die frisbee vangt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Drie oude houtgesneden figuren. Onder andere Balinees. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 -66 cm. In goede staat.
Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.
Gepolychromeerde Madonna met vergulding. 19e - 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Slapend kind + Hond met studentenhoed. Afmeting: 12,5 - 19 cm. In goede staat.
Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek brons. Twee Oosterse figuren (Nepal?). Eén Europese zuigkan. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur naar Ossip Zadkine. Gesigneerd O.Z. 20e Eeuw. Zwaaiende mensen in kubistische stijl. Afmeting: 102 x 42 x 24,5 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen baviaan. Gesigneerd Bugatti. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 19 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen flamingo's op waare grote. Afmeting: 97 / 129 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde bronzen strijdwagen op zwaar marmeren basement. Edmond Hoyois, 1882 - 1981. Afmeting: 43 x 69 x 22 cm. In goede staat.
Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits bronzen figuur door Anton Büschelberger, 1869 - 1934. Toekans op tak + wit marmeren basement. Afmeting: 66 x 45 x31 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws Frans bronzen figuur om marmeren sokkel. Vrouw met mandoline. Door Paul Eugène Mengin. 1853 - 1937. Met gietstempel. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen figurengroep op marmeren basement. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel; Un secret medaille au salon. Mooie patina. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese bronzen tempelleeuwen met halsbanden. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Groot antiek religieus houtgesneden Heilig figuur met originele polychromie + vergulding. Renaissance. Circa 1700. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen putti's. Jongen + meisje. Gebruneerd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse eikenhouten putti. Duitsland. Barok. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Gesigneerd A. Rodin. Naar. 20e Eeuw. Bronzen figuur. Mannelijk naakt op natuurstenen basement. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur op marmeren basement. Griekse vrouw met fluit. Gietstempel Suisse Freres. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame op stoel. Gesigneerd Dalou. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Groot bronzen negroïde? dames portret. Circa 1930 - 1950. Mooie kwaliteit. Afmeting: 36 x 26 x 24 cm. In goede staat.
Erotische bronzen Oriëntaalse danseres op basement, de rok van de danseres kan omhoog worden geklapt... 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Jugendstil figuur. Circa 1900. Dame met olielamp. Ongesigneerd. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd groot antiek Japans bronzen figuur. Circa 1900. Japanse vrouw met korf. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plated Franse Jugendstil buste. Titel: Nymphe. Door E. Villanis. 1858 - 1914. Behoeft reiniging. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen edelman. Door Emile Victor Blavier. Mooie patina. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke, zeer grote zware strijdwagen van compositie metaal met zwart marmeren basement. Door L. Pfeffer + onleesbare naam. Stukje cape mist bij man. Afmeting: 63 x 70 x 30 cm. In redelijk/goede staat...
Zeer groot erotisch marmeren gepolijst figuur door Carlos de Almeida uit 1990. Afmeting: 50 x 43 x 65 cm. In goede staat.
Frans bronzen Art Deco figuur op marmeren basement. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Pierrot. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen wandreliëf door Ferdinand Barbedienne. 1810 - 1892. Moeder met kinderen na verhaal Mozes. Afmeting: 5 x Ø 32 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn. Titel: Mignon. Maker: Muhletaler. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Paardenmenner. Naar Coustou. Afmeting: 37 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Grote Franse bronzen schaal met paarden/figuren decor. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Afmeting: 4,5 x Ø 33,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans brons verguld figuur. Verliefde jongen en meisje. Door Georges Omerth. 1895 - 1925. Afmeting: H 34 cm. In zeer goede staat.
Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde Franse figuren met bisquit porselein. Compositie metaal. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.
Moderne bronzen beeldengroep. Leeuwin met welpen op marmeren basement. Afmeting: 29 x 43 x 20 cm. In goede staat.
Groot antiek Schwarzwalder snijwerk figuur van notenhout. Circa 1880. Edelhert met roofvogel. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Bronzen ruiter op marmeren basement. Cavalerist te paard trekt sabel. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Alphonse de Tombay. 1843 - 1918. Groot antiek Frans terracotta figuur. Biddende vrouw. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen figuur op rood-marmeren basement. Le Triomphe Sportif, door A.J. Scotte. Circa 1880. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houtgestoken gepolychromeerde Madonna. Barok. Circa 1800. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws eikenhout gestoken ridderfiguur met wapenschild. Polychromie. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op houten basement. 19e Eeuw. Vrouw met koren + soldaat met geweer. Afmeting: H 36 - 38 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Brief lezende oudere heer met baard. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee bronzen soldaten op marmeren basement. Arabische + Franse soldaat. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Groot modern smeedijzeren kunstwerk met glas, door Harry Spannenburg (Almelo). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 x 80 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Fries bronzen figuur met degen en boek op onyx basement. Omachs de Gaula. Afmeting: 26 x 31 x 14,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgesneden figuren (zachthout). Vleugels missen + hoorn des overvloeds mist. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijke staat.