Twee delen oud/antiek aardewerk. 1x Bisquit porseleinen vrouw met tamboerijn, circa 1900, gemerkt. 1x Groot modern terracotta geglazuurd figuur, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 22 - 44 cm. In goede sta...
Terracotta figuur. Tweede helft 20e eeuw. Corpulente naakte dame. Neus gelijmd. Afmeting: 21 x 23 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Afrikaans hardhouten gestoken sculptuur met vele Afrikaanse figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Drie delen brons. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote penning Clemenceau 1917 - 1919 Foch, Armees Alliees WO I etc. Afmeting: Ø 9,6 cm. En twee musicerende putti's, 20e eeuw, afmeting: H 14 cm. In goede st...
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Man in 17e eeuwse kledij. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna. Stukje arm van kindje mist. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen figuren. 1x Hond op sokkel, circa 1840. 1x Ruiter te paard, circa 1900. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.
Zwaar oud compositie materiaal figuur. Holland. Bartje (= Bartje Bartels uit Drente/'Ik bid nie veur brune bonen'). 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Drie bronzen figuren. 20e Eeuw. Muzikanten. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Vier oude bronzen figuren in klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bronzen figuren. Man + vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.
Grote Art Deco bronzen goudfazant. Circa 1925. Afmeting: 26 x 46 x 13 cm. In goede staat.
Antiek terracotta figuur. Frankrijk. Circa 1900. Vrouw snijdt kaas. Onduidelijk gesigneerd. Hoofd gelijmd. Afmeting: H 62 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd bronzen figuur. 20e Eeuw. Arabische jongen op marmeren sokkel. Gesigneerd Preifs + gietstempel Parijs. Na-gietsel. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. 1x Jongen met meisjeshoed. 1x Vrouw met rank. Afmeting: H 38 - 40 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde Franse bronzen figuren. Bustes op console. Nar + koning, met kindergezichten. Circa 1880. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Negen oude Afrikaanse figuren. Onder andere; 5x Afrikaanse terracotta maskers + 4x houtgestoken figuren. Afmeting: 8 - 44 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgesneden boeddhistische monniken met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: 33 - 36 cm. In goede staat.
Albasten sculptuur door Puck van Ameijden-van Duijn. Tweede helft 20e eeuw. Titel: Wind. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke terracotta Madonna met polychromie. Barok. Circa 1800. Arm mist + chips. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur. Elegante dame. Deels verguld. Circa 1900. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Vrouw met gitaar op marmeren basement. En een lezend meisje, twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Groot Chinees tinnen portret met karaktertekens. Hongkong. Circa 1930. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Erotische dame in catsuit, op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd A.J. Dalous. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur in jugendstil-stijl. Figuur op marmeren sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke sculptuur van Napoleon Bonaparte. 19e Eeuw. Gietijzer. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Bronzen figuur, Romeinse estafette loper. Gemerkt A.K. 20e Eeuw. Nr. 4/244. Afmeting: 28 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen jugendstil-stijl figuur. Dame met windhond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Bronzen vrouwe Justitia met zwaard, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Gedetailleerd bronzen paardenhoofd op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen grijpvogel op marmeren basement. Gesigneerd Wilhelm K. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 29 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Dame op stoel, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Bronzen figuur door Marijke Ravenswaaij-Deege. + C.V. Tweede helft 20e eeuw. Musicerende figuren. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Jongen met oesterschelp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Drie grote oude Indonesische hardhouten gesneden beelden van vissers. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 64 cm. In goede staat.
Antiek Frans Art Deco beeld. Pierrot met luit. Circa 1920. Compositie metaal + goud + bronskleurige patina. Luit heeft breuk. Afmeting: 20 x 25 x 8,5 cm. In redelijke staat.
Antieke terracotta buste van een jongeman. Bronskleurig gepatineerd. Door J. Dommisse. 1878 - 1955. Afmeting: 35 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgesneden figuren (zachthout). Vleugels missen + hoorn des overvloeds mist. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijke staat.
Antiek Fries bronzen figuur met degen en boek op onyx basement. Omachs de Gaula. Afmeting: 26 x 31 x 14,5 cm. In goede staat.
Groot modern smeedijzeren kunstwerk met glas, door Harry Spannenburg (Almelo). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 x 80 x 8 cm. In goede staat.
Twee bronzen soldaten op marmeren basement. Arabische + Franse soldaat. Verguld + verzilverd/plated. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Brief lezende oudere heer met baard. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op houten basement. 19e Eeuw. Vrouw met koren + soldaat met geweer. Afmeting: H 36 - 38 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws eikenhout gestoken ridderfiguur met wapenschild. Polychromie. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houtgestoken gepolychromeerde Madonna. Barok. Circa 1800. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen figuur op rood-marmeren basement. Le Triomphe Sportif, door A.J. Scotte. Circa 1880. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Alphonse de Tombay. 1843 - 1918. Groot antiek Frans terracotta figuur. Biddende vrouw. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.