Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

54. Oktoberveiling

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Duitse naaitafel, 1850
Startpreis 275 EUR

Duitse, laat biedermeier essenhout fineer naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 56 x 43 cm. In goede staat.

Antieke zadelhouder, 1900
Startpreis 50 EUR

Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Antieke Indonesische waaier
Startpreis 80 EUR

Antieke Indonesische waaier met hoorn en perkament wayang goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Afrikaans etnografisch masker
Startpreis 130 EUR

Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (5x)
Ergebnis: 80 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit één kop + vier schotels. Floraal decor. Kopje heeft chips. Alle schotels minimale chips. Afmeting: Ø 7,5 - Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.

Retro Wassily-stijl stoel
Ergebnis: 150 EUR

Retro Wassily-stijl moderne stoel met leder en chroom. Retro. Vrijwel ongebruikt. Afmeting: 74 x 78 x 70 cm. In goede staat.

Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm.
Ergebnis: 1.500 EUR

Zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bloemvaas/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Zilveren collier met hanger met kleurstenen
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een bloem met rode en oranje zirconia's. ø 36 mm. 43 cm. ca 15,2 gram. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse tafel met lade
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.

Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startpreis 25 EUR

Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.

Chinese schaal + lepel
Ergebnis: 425 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met draak/feniks decor. Met bijbehorende lepel. Haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Franse marmeren boekensteunen
Ergebnis: 120 EUR

Twee antieke Art Deco boekensteunen met pinguins. Compositie metaal + marmer. Circa 1920. Een restauratie hals pinguin. Afmeting: 19 x 13 x 10 cm. In redelijke staat.

Ronde ladenkast met intarsia
Startpreis 250 EUR

Ronde ladenkast met brons en florale intarsia. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 42 cm. In goede staat.

Gouden broche met robijn
Startpreis 190 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met robijnen. Langwerpige broche met in het midden een uitlopende slag, aan beide kanten bezet met 3 rond gefacetteerde robijnen in een 4-poot chaton. Grootte 58x18mm. ca ...

Eiken jalouziekast
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse eikenhouten jalouziekast op hoge poten. Louis Seize-stijl. Afmeting: 73 x 52 x 32 cm. In goede staat.

Drie oude Dupont Paris aanstekers
Ergebnis: 130 EUR

Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Ergebnis: 325 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, onderkant hengsel stukje af + haarlijnen in glazuur. En een vaasje met zilveren bovenrand theebus, floraal/vogel decor, goed,...

Eiken kist
Startpreis 100 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist omstreeks 1800 met ronde deksel in goede staat 65x107x55cm

Lot bontjassen etc. (5x)
Ergebnis: 100 EUR

Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm.
Ergebnis: 2.750 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.

Twee 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kommen Ø 19,5 - 22,5 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen. 1x Landschap in coulissen decor, twee chips. 1x 17e Eeuws met figuren in medailles + zes tekens bodemmerk, gerestaureerd, mogelijk ouder? Ming...

Terry Donahue, Landschap met edelhert
Startpreis 500 EUR

Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.

Handgeknoopt zijden kleed, 214 x 137 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Prachtig handgeknoopt zijden kleed met opgehoogde jachtmotieven. Decor van zeven jagers te paard en diverse dieren. Kleed heeft twee gaten welke gerepareerd dienen te worden. Afmeting: 214 x 137cm. In...