Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

54. Oktoberveiling

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot zilver & kristal
Ergebnis: 60 EUR

Lot zilver deels met kristal. O.a. een kristallen strooibus met zilveren dop, een geëtst glas op zilveren voet, een theebus met zilveren rand en dop met graveerwerk. Een zilveren strooier, cilindervor...

Lot bestekdelen 4x
Ergebnis: 100 EUR

Vier zilveren bestekdelen, 833/000, een lepel en vork met een hamerslag decor, MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.: P:1950 en een lepel en vork model Haags lofje, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer,...

Zilveren doos (Engeland)
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren doos, 925/000, rechthoekig heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.: Charles Lyster & Son, Chester, jl.: A: 1901. 9x8x1,5cm. ca 94 gram. In goede staat

Zilveren doos (Engeland)
Startpreis 60 EUR

Zilveren doos, 925/000, vierkant heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.:A & J Zimmerman Limited, Birmingham, jl.: q:1915. 8,5x8,5x1,5cm. ca 121 gram. In goede staat

Zilveren mosterdpot
Startpreis 80 EUR

Mosterdpot van kristal met zilver, 833/000. Geslepen mosterdpot geplaatst op een 8-kantige voet met graveerwerk. Met een zilveren greep en een zilveren kraag en dop met graveerwerk. 13x9x18cm. Deksel ...

Friese stoelklok, eind 19e
Startpreis 120 EUR

Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Zilveren schaal Djokja
Ergebnis: 350 EUR

Grote ovale Djokja zilveren broodmand, 800/000, op een stevige ovale voet en voorzien van een opengewerkt Djokja decor met florale bewerking. 37x23x8 cm. ca 850 gram. In goede staat

M. Winder, Riviergezicht met koeien langs de rivierkant
Ergebnis: 70 EUR

M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 10 cm.
Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.

Antiek dienblad van keramiek, 1900
Startpreis 40 EUR

Antiek dienblad van keramiek. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 29 x 45 cm. In goede staat.

Sigarenkoker & cassette met pijpje
Startpreis 120 EUR

Sigarenkoker met zilver, 833/000, en een cassette met barnsteenpijpje met gouden rand, 585/000. Leren sigarenkoker met zilveren gezaagd element met een paard en koets voorzien van een haak en bevestig...

Lot Chinees zilver (3x)
Startpreis 80 EUR

Lot Chinees zilver met een klemband, 925/000, rijkelijk versierd aan de binnenzijde en aan de bovenzijde voorzien van bloemen en een chinees teken. ø8 cm, En twee zilveren houders met een oor in de vo...

Franse pendule, 1880
Ergebnis: 80 EUR

Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.

2 Zilveren specerijenbakjes met blauw glas
Ergebnis: 650 EUR

Twee zilveren specerijenbakjes met blauw glas, empire, schuitvormige modellen met zaagwerk met bloemen, 2 grepen met parelrand en de ovale voet is voorzien van een florale bewerking. Vermoedelijk Leid...

Henk Poeder, Heidegezicht met bloeiende brem
Ergebnis: 90 EUR

Henk Poeder. 1897 - 1958. Heidegezicht met bloeiende brem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk
Ergebnis: 100 EUR

A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

Lang enkelloops geweer, L 141 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Lang enkelloops geweer met damastloop, gravering en laadstok. Afmeting: L 141 cm. In goede staat.

Antiek penvuur geweer, L 76 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.

4 Delen kristal met zilver
Ergebnis: 40 EUR

Vier delen kristal met zilver, 835/000, met 2 bonbonschaaltjes versierd met ruitslijpsel en geplaatst op een ronde zilveren voet, ø13x11,5cm, een marmeladepotje met slijpwerk en een deksel met zilvere...

Twee zilveren kandelaren
Startpreis 200 EUR

Paar zilveren kandelaren, 835/000, op ronde voet met parelrand en een smalle iets uitlopende zuil met licht. ø7x14cm. MT.:D. Burger, Haarlem, jl.:A:1985. Totaal ca 206 gram met gevulde voet. In goede ...

Zilveren broodmand
Startpreis 400 EUR

Zilveren broodmand, 925/000, ovaal model met gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. Met gezaagd floraal- en spijlendecor. De mand is geplaatst op een ovale ring met filetrand. 31x20x9cm. ca...

Zilveren lodereindoosje
Startpreis 70 EUR

Zilveren lodereindoosje, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met graveerwerk met een paard. MT.: Fa. J.H. van der Meulen Joure. jl.:k:1970. 45x40x50mm. ca 31 gram. In goede staat

Zilveren schaal
Startpreis 70 EUR

Rond zilveren schaaltje, 833/000, met een geschulpte rand versierd met afbeeldingen van dieren, o.a. leeuw, aap, olifant, ram en beer. ø 12,5 cm. ca 93 gram. MT.: Wed. W. Visser, Zandvoort jl.:C:1937....

18e Eeuwse mosterdpot, H 12 cm.
Startpreis 200 EUR

Zilveren mosterdpot, opengewerkt vaas model, geplaatst op een ronde voet met bloemdecor en parelrand. Voorzien van een opengewerkte bovenrand en 2 grepen met parelbewerking. MT.: Barend van Meeklenbur...