A.J.J. Banning, '36. 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twaalf-delig antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1910. Met geisha in landschap decor. Theepot bodem gebarsten. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese tijgeroog zalfhouder met vleermuiskoppen. Restauratie dekselrand + chip. Afmeting: 6,5 x 12 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.