H.J. Doodkorte. 1842. Hollands dorp met figuren in de winter. Sepia op papier. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws achter-glas-schilderij met religieuze voorstelling. Salomons oordeel. Anno 1795 + originele lijst. Verf laat iets los. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Vijf-delig Frans polychrome Fayence kaststel. Floraal/insecten decor. Circa 1900. Twee beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke mangaan-kleurige tegels met plaatsen in dubbele cirkel. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese balustervormige vaas met vogels/paarden in landschap + koppen. Bakfouten bij onderrand. Afmeting: H 43 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence borden met floraal decor. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Hans Sam. Duitse School. Circa 1910. 17e Eeuws figuur met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.
Chinees zijden hesje. Handwerk. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 70 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Japans porseleinen Imari bord. Figuur in boot decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Oostenrijk. Circa 1900. Zeeman aan stuurwiel. Gemerkt Austria + nummers. Stuurwiel mist handgrepen. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.
Twee Duitse Thüringen porseleinen papegaaien. Circa 1930. Twee verschillende merken. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 20 cm. In goede staat.
Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met oren en floraal decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands Mobach keramiek. Circa 1910. 1x Knobbelvaas met blauw glazuur. 1x Schenkkan met thee-glazuur, lichte glazuurschade bij tuit. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Societé Ceramique Maastricht lampetstel. Paars-wit-goud. Circa 1900. Eén haarlijn waskom, verder goed. Afmeting: 15 - 35 cm.
Oude/antieke Delftse Fayence Toby jug. Met hofnar + bodemmerk. Twee lichte chips aan randen. Gemerkt J.S.L. 1750. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Elf stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels met terphuizen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse historisme baardman kruiken van aardewerk met tinnen deksels. Met bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke dolken, hertenvangers.en een corcicaans klapmes 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.
Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Franse watervalklok van compositie metaal. met putti, spiegel en zichtbare slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 81 cm. In goede staat.