Antiek Frans brons verguld figuur. Verliefde jongen en meisje. Door Georges Omerth. 1895 - 1925. Afmeting: H 34 cm. In zeer goede staat.
Chinese, benen gegraveerde opiumpijp op houten standaard, met tekst en figuren in landschap decor. Afmeting: 11,5 x 31 x 5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen/floraal/goud en vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Groot modern smeedijzeren kunstwerk met glas, door Harry Spannenburg (Almelo). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 x 80 x 8 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Markiesvormige broche met een rand voorzien van knopjes en in het midden versierd met een zetkast met 3 bloedkoralen. Grootte 41x16mm. ca 7,1 gram. In goed...
Twee Afrikaanse houtgesneden maskers met polychromie. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.
Zeer grote gesigneerde bronzen strijdwagen op zwaar marmeren basement. Edmond Hoyois, 1882 - 1981. Afmeting: 43 x 69 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globus. D. Reimer Berlin 1908. Naden in globus. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung. Divers. Haarlijnen en enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm.
Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in coulissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur. 20e Eeuw. Arabische jongen op marmeren sokkel. Gesigneerd Preifs + gietstempel Parijs. Na-gietsel. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen trekpotten. 1x Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. 1x Draken decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Drie delen brons. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote penning Clemenceau 1917 - 1919 Foch, Armees Alliees WO I etc. Afmeting: Ø 9,6 cm. En twee musicerende putti's, 20e eeuw, afmeting: H 14 cm. In goede st...
Gedetailleerd bronzen paardenhoofd op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
18 - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose dekselschaal met oren. Figuren in tuin/goud decor. Chip deksel. Afmeting: H 13 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari schotel met draken/figuren/paradijsvogel/sprinkhaan/goud decor et cetera. Met bodemmerk. Randrestauratie. Afmeting: Ø 63,5 cm. In redelijk/goede staat.
Frans bronzen Art Deco figuur op marmeren basement. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Pierrot. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke dolken, hertenvangers.en een corcicaans klapmes 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.
Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met opgewerkte bloemen/floraal blauw decor + fabelfiguur op deksel. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Hectagonaal. Tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.