Acht antieke Engelse keramieken Staffordshire figuren. Divers. Enkele restauratie. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica Fayence tabakspot. Floraal/hond en kind decor. Circa 1900. Afmeting: 19 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse polychrome platelen borden. Circa 1900. Jugendstil. Gouda + letters + nummers. Floraal/vlinder decor. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie/thee servies. Circa 1900. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Koffie/theekan, 7x kop en schotel, tablet, 8x gebaksborden. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 27 cm. In ...