Antieke Franse zwart marmeren pendule met vergulde messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glaasje kapot. Marmer gaaf. Afmeting: 53 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Oude kleine Friese handbeschilderde schippertjes stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 cm. In goede staat.