Antieke Franse metalen wandklok met floraal decor. Beschilderd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 x 32 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met verguld latoenkoper. Gaud a Beauvoir s/Noirt. Circa 1860. Afmeting: 39 x 31 x 18 cm. In goede staat.
Westminster staande klok. Tempus Fugit. Drie-gewichter. Kwartier-slag. Mahoniehout. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok met mahonie. Dagloper met datum-aanduiding. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antiek Frans messing gehamerd klokkenstel met adelaar en leeuwenkoppen. A. D. Mougin. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 - 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse art nouveau pendule van messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Circa 1900. Geen deuren. Afmeting: 25 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Westminster staartklok met maanstand en kwartier-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Franse compositie metalen wekkerklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Wijzers missen, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek drie-delig klokkenstel met strijdwagen. Frankrijk. Naar Coustou. Circa 1920. Compositie metaal een beeld beschadigd. Stil uurwerk. Niet getest. Afmeting: 41 - 55 cm. In goede staat.
Oude Engelse eikenhout gestoken waterklok met messing. W. Jones 1687 gesigneerd. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke klok-onderdelen. Onder andere; wijzerplaten, slingers, cartouches et cetera. Afmeting: 2 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke uurwerken. 1. Koetsiersklok, wijzers missen. 2. Brevete reiswekker. 3. Ronde Franse reisklok. 4. Franse bureauklok met aansteker, A. Charlat, materiaal: chroom. Functies niet getest. Afme...
Twee antieke Franse klokken. Circa 1900. 1x Enchappement bureauklok in de vorm van een helm, niet getest. 1x Wekker met boer en kruiwagen, niet getest. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke uurwerken. 5x Touwtjesslinger, 19e eeuw. 1x Vedette, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse albasten pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Haarscheur in albast bovenop. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met marmer, albast, ramskoppen en facet geslepen glas. Circa 1880. A. D. Mougin Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Oude kleine Friese handbeschilderde schippertjes stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig onyx klokkenstel. Frankrijk. Circa 1900. Enkele chip bijstellers. Bij klok onyx gelijmd en er mist een stuk links-achter. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 x...
19e Eeuwse Franse Charles Dix stierpendule met bloemen/hagedis en putti decor. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. Paar oudere wormgaatjes. Afmeting: 48 cm. Verder goed.
19e Eeuwse Franse comtoise klok met pronkslinger en druivenrank decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, ankergang. Afmeting: 40 x 20 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met floraal beschilderde wijzerplaat + datum. Dagloper. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten gestoken staande klok in renaissance-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding, messing verzilverde/plated + vergulde wijzerplaat. Afmeting: H ...
Antiek porseleinen klokkenstel met messing monturen. Kleur: kobalt blauw. Circa 1920. Functie niet getest. Afmeting: 39 x45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok van eikenhout. Functie niet getest. Circa 130 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok van eikenhout. Functie niet getest. Circa 144 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok. Kibble London. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén krimpnaad. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse palissanderhouten kolompendule met floraal intarsia. Circa 1860. Lijstwerk licht beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Schatz scheepsklok met slagwerk. Messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse scheepsklok van messing met seconden-aanduiding. Circa 1930. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee kunststof/bakeliet wekkers. 50-er Jaren. Blauwe wekker licht beschadigd zijkant. Afmeting: 10 - 11 cm.
Antieke Franse Louis Seize pendule met Carrara marmer en bronzen figuren (vrouw + engel + hond). Le Roy a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 31 x 10 cm. In zeer ...
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie handbeschilderde wijzerplaat, spiegels en wekker. Afmeting: 148 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Westminster tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Circa 1880. Gemerkt TH met anker. Niet getest. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen directoire pendule. Circa 1800. Man met harp bij waterbron + tekst op basement. Enkele snaren van harp missen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting:...
Eikenhouten Duitse staande klok met facet geslepen glas, koperen wijzerplaat, slinger en gewichten. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.
Eikenhouten Duitse staande klok met facet geslepen glas, koperen wijzerplaat, slinger en gewichten. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Frans Carrara marmeren klokkenstel met vergulde bronzen armaturen en gebruneerde bronzen putti. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 - 44 cm. In goe...
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met Sevres porselein. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek geëmailleerd jugendstil klokkenstel met messing en florale zweepslag decors. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 56 - 60 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse miniatuur wand Cartelklok met werkend enchappement uurwerk. Weekloper. Stil uurwerk. Circa 1880. Met onyx en messing. Bovenin onyx gerestaureerd. Afmeting: 21 cm. In redelijke...
Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch pendule. Aug nr. 822269. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School art deco pendule met messing wijzerplaat. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1925. Weekloper, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 24 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Kleine vergulde Franse glaspendule met vergulde bronzen versieringen + klein achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met wit Carrara marmer. Circa 1860. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.