Twee blikken kindergrammofoons. Circa 1930. Duitsland. 1x Nifty Nirona, Germany, niet compleet. 1x Nirona, gelithografeerd, opdraaiveer kapot. Afmeting: 25 x 25 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Tipp & Co. blikken speelgoed brandweerauto. Gelithografeerd. Circa 1950. Afmeting: 26 cm.
Blikken Paya speelgoed limousine in doos. Tweede helft 20e eeuw. Met opdraai + batterij functie voor verlichting. Onbespeeld. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Oud Chinees houtgestoken schaakspel met houten schaakstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 45 cm. In goede staat.
Lot Roco wagons en 3 loks, o.a.; 1x Primex 31969 lok, 1x Roco DB 171137 lok, 1x Roco DB 042 113-1 lok (ongestest en bespeeld), tevens 16 diverse wagons in doos van Roco.