Duitse art deco blikken speelgoed badkamer met originele lithografie en accessoires. Circa 1920. Afmeting: 19 x 38 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Blikken gelithografeerde speelgoed zijspan-motor. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Tipp & Co. blikken speelgoed brandweerauto. Gelithografeerd. Circa 1950. Afmeting: 26 cm.