Twee antieke bronzen art deco bronzen tafellampen door E. Jacques Ruhlmann. 1879 - 1933. 'Holophane'. Circa 1920. Met originele glazen kappen. Minimale chip. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee zeer grote bronzen wandkandelaren in empire stijl met kariatiden. Tien-armig en twee-kleurig gepatineerd/verguld. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 100 x 50 x 30 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse smeedijzeren geldkist met origineel renaissance slot systeem. Oudere restauratie, onderkant slecht. Afmeting: 44 x 84 x 45 cm. In redelijke staat.
Zeer grote, vier-delige, antieke smeedijzeren staande kaarsenkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 188 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen tafelstuk in empire-stijl, met drie engelen op vergulde bollen, marmeren basement en kristalglazen schaal. Afmeting: H 47 x Ø 30 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten barok Louis Quinze theekistje met intarsia, bronzen beslag en messing theebussen. Afmeting: 13 x 19 x 12 cm. In zeer goede originele staat.
17e Eeuwse bronzen rokkandelaar met vier ribbels. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Handgemaakte replica van een Hoge Bi, vélocipède fiets. Functioneel. Mooie kwaliteit. Afmeting: 152 x 160 x 50 cm. In goede staat.
Antiek antiquarisch boekje Judaica. Titel: Iets over de begraafplaatsen der Nederlandsch-Israëlische gemeente te Amsterdam. Door S.I. Mulder te Amsterdam, bij van Embden & Co. 1851. Met Israëlische br...
Twee grote antieke cassolettes van marmer met brons. Circa 1890. Enkele chip. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse wortelnoten likeurkelder met originele en gave inhoud. Met floraal been-intarsia. Circa 1870. Afmeting: 26 x 27 x 21,5 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse geëboniseerde houten monstrans met vergulde messing versieringen. Renaissance-stijl. Frankrijk/Duitsland. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse lamp met figuur. Houtgestoken met vergulding. 20e Eeuw. Renaissance stijl. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse cassolettes van marmer met bronzen monturen, ramskoppen en rozen guirlandes. Circa 1890. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse/Oostenrijkse oorkonde met lakstempel. Door Carl der Sechste (handgeschreven). Kanzler von Rome 1685 - 1740. Betreffende Europese zaken, getekend in Nürnberg. Afmeting: 45 x 72 cm. In g...
19e Eeuwse kersenhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Technisch gereviseerd en in zeer goede staat. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm.
Antieke Zwitserse cilinder speeldoos. Circa 1880. Palissanderhout met floraal intarsia. Kam is heel en in goed werkende/spelende staat. Afmeting: 17 x 55 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Jaarsma gietijzeren kachel me brons. 's Gravenhage. Circa 1890. Afmeting: 90 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse piedestal met figuur op gondelboeg en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
Mooie en antieke barograaf van messing met mahoniehout + lade. Circa 1900. Afmeting: 22 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Frans marmeren cassolettes met verguld bronzen montuur. Circa 1890. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinese wierookbrander, half edelsteen, met fabeldier koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vuurvergulde bronzen 5-arms kaarskandelaar met meisje en duif/druivenranken. Afmeting: H 57 cm. In zeer goede originele staat.
Antieke Amerikaanse kruideniers koffiemolen van gietijzer. Philadelphia Enterprise. Circa 1900. Originele patina. Afmeting: 38 x 34 x 28 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten grammofoon. Circa 1900. Ongemerkt? Opdraaiveer lam. Afmeting: 82 x 70 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse zware bronzen historisme schenkkan met rondom figuren/ranken decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren houtkachel met vernikkeling. Circa 1900. Afmeting: 95 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Marmeren met messing piedestal. Met kapitellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Drie zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. 15e - 16e Eeuw. Handgeschreven + ingekleurd + goud. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelnoten schrijfkist met boulle inleg en annotatie 1880. Met vakverdeling. Afmeting: 18 x 33 x 28 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren met putti. Circa 1840. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Zeer groot lot oude + antieke sigarenknippers. Divers. Verzilverd, verguld, vernikkeld et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Weense koudbeschilderde tafellamp met Arabier op Perzisch kleed onder lantaarn. Circa 1900. Monogram A.P. + Made in Austria. Oudere restauratie lamp en basement. Afmeting: H 42 cm. In redelijk...
Twee kisten wijn. Totaal 24 flessen. Eén kist met twaalf flessen Chateau Belgrave Haut Medoc Grand Cru 1987 in originele kist. Afmeting: 33 x 50 x 18 cm. In redelijk/goede staat. En één kist met twaal...
Lot Franse wijn. Totaal: 24 flessen wijn. Twaalf flessen in krat + twaalf flessen in doos. Twaalf flessen Chateau La Tour deby Grand Cru 1975 in krat. Afmeting: 33 x 50 x 18 cm. In redelijk/goede staa...
Twee antieke Franse vazen met putti en floraal decor. Art Nouveau. Compositie metaal met wit marmeren basement. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Zeldzaam mooie 18e eeuwse theekist van rozenhout met bronzen monturen en messing binnenwerk. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke bronzen historisme pronkkannen met putti/floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse kaarskandelaren met Carrara marmer en verguld brons. Napoleon met guirlandes. Circa 1870. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Marmeren met messing piedestal. Met kapitellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Engelse microscoop van messing. Gesigneerd. W. Wilson London. Circa 1900. Afmeting: 31 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Lot met diverse verzamelaars-munten. Meeste munten in proof conditie en in beschermhoes. Gewicht: circa 5,2 Kg. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten barok theestoof met koperen binnenbak en band-intarsia, Louis Quinze. Afmeting: 50 x 33 x 33 cm.
Grote antieke messing plated piece de milieu met kristalglas. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met bruin glazuur + stadswapen van Amsterdam. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
10x Antiek Sawankhalok steengoed. Vazen en potten. Thailand, divers. 13e, 15e Eeuw en later. Afmeting: 3 - 16,5 cm. In goede staat.
Grote Tiffany-stijl glas-in-lood hanglamp met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 80 cm. In goede staat.
Vier zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Handgeschreven + ingekleurd, deels met goud. 16e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.