Grote antieke tinnen wapenschotel. Waarschijnlijk 17e eeuw. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. Divers. Onder andere vroege eikeltjeskan et cetera. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Acht postzegel-verzamel-albums. Dieren, bloemen, wereld. Postfris + gestempeld. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 23 x 2 cm. In goede staat.
Struisvogel-ei onder antieke glazen stolp. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Glazen schaal met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse smeedijzeren vuurhaal + brandijzer. Afmeting: 39 - 54 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgestoken masker met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde lampenvoet met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Twee metalen verchroomde tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Twee antieke dekseldozen. 1x met intarsia/floraal, 19e eeuw. 1x Wortelhout met intarsia, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen kraantjeskannen. Vroeg 19e eeuw. 1x Friese beschilderde barok kraantjeskan met vogel/goud decor, circa 1800. 1x Louis Seize kraantjeskan. Afmeting: H 42 - 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws processie kruis van koper met Corpus Christi. Afmeting: 74 x 45 x 11 cm. In goede staat.
Lot antieke heilig kruizen. Divers materiaal. Brons, onyx, hout, plated. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.
Groot lot diverse oude postzegels. Wereld. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Postfris + gestempeld. Diverse albums. Afmeting: 20 x 30 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee haardsets. Oud/antiek. 1x Messing. 1x Smeedijzer. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.