Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit commode met origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 85 x 90 x 54 cm. In goede staat.
Engelse Sheraton mahoniehouten salontafel met lades en messing. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 59 x 110 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten commode met drie lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 72 x 80 x 47 cm. In goede originele staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten fineer ladenkast met intarsia en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 80 x 47 x 32 cm. In redelijke staat.
Antiek Engels mahoniehouten secretaire met bronzen beslag en mooi binnenleven. Circa 1930. Afmeting: 100 x 50 x 92 cm. In goede staat.
Notenhout gestoken lijst met facet geslepen spiegel. Ranken decor. Afmeting: H 84 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke Chippendale tafel met mozaïek inlegwerk op blad. Circa 1900. Afmeting: 62 x 70 cm. In goede staat.
Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Twee notenhouten piedestals met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 95 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten tafel met spant. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 75 x 93 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse dubbelgebogen mahoniehouten barok commode met klauwpoten. Afmeting: 85 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Antieke handgepolitoerde Duitse Gründerzeit naaitafel met opklapbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 60 x 52 x 38 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten salontafel met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: H 70 x Ø 83 cm. In goede staat.
Antieke jugendstil kaptafel van kersenhout, met lades en deuren + facet geslepen spiegel. Circa 1920. Afmeting: 172 x 120 x 40 cm. In goede staat.
Massief Eikenhouten eettafel omstreeks 1920, tafel is geheel gerestaureerd en verkeerd in een goede conditie. 135x85x78 cm
Antieke empire halspiegel met originele ornamenten. Circa 1820. Afmeting: H 148 x B 48 cm. In goede staat.
Houtgestoken Chinese kampferkist met rondom figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 76 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten en lade. Circa 1880. Afmeting: 74 x 52 x 82 cm. In goede staat.
70-er Jaren bijzettafel met twee etages, van hardhout met metaal en wielen. In de stijl van Cees Braakman. Afmeting: 51 x 45 x 80 cm. In zeer goede staat.
Mooie salontafel van massief donker gebeitst eiken met drie lades. Afmeting: 50 x 130 x 85 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 80 x 100 x 47 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve maan tafel met snijwerk. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten tafeltje met lade en vier-spant poot. Circa 1840. Afmeting: 74 x 66 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse kapspiegels van mahoniehout. 19e Eeuw. Afmeting: 80 x 80 x 25 cm. In goede staat.
Jaren 50 designstoel. Balloon Chair, naar Hans Olsen. Uitvoering Lusch & Co. Staal met rood suede. Afmeting: 74 x 70 x 69 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten dressboy. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 123 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Wortelnoten commode met twee lades voor bestek. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 46 x 50 cm. In goede staat. En een wortelnoten bijzettafel. Afmeting: 50 x 52 x 42 cm. In goede staat...
19e Eeuwse eikenhouten hoekstoel met snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 75 x 63 x 70 cm. In goede staat.
Italiaanse goudkleurige piedestal met Korinthische zuilen + twee marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten gebogen Hollandse barok commode met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 100 x 53 cm. In goede staat.
Eikenhouten neo renaissance schaarstoel met leeuwenkoppen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 97 x 72 x 52 cm. In goede staat.
Antieke octagonale theetafel van notenhout met snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 61 x 72 x 72 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse vurenhouten hoekkast + etage. Met originele bierverf beschildering. Afmeting: 115 x 40 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken rococo spiegel met roccailes. Afmeting: 80 x 83 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse Victoriaanse voetenbank op messing wielen. Afmeting: 36 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Kleine antieke Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 76 x 61 x 90 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit naaitafel met twee lades en schaar-onderstel. Circa 1880. Afmeting: 77 x 56 x 45 cm. In goede staat.
Zachthouten donker gebeitst gewerenrek voor vier geweren. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 35 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten art deco theekastje met parelrand. Circa 1920. Afmeting: 86 x 36 x 63 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse lederen stoelen met koperen nagels. Barok-stijl. Circa 1980. Afmeting: 106 x 72 x 74 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit naaitafel. Ongerestaureerd. Circa 1880. Afmeting: 77 x 48 x 40 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinese houtgestoken armleunstoelen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 55 x 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrine (hang). Afmeting: 67 x 80 x 21 cm. In zeer goede staat.
Houten etagère vitrinekast met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Eikenhouten Henry Deux salontafel met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 52 x 114 x 100 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse bijzettafel van rozenhout met florale inleg. Beschadigd. Afmeting: 52 x 64 x 51 cm. In redelijke staat.
Twee bijzettafels van notenhout. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Notenhout met diverse fineer houtsoorten + intarsia. Afmeting: H 59 x Ø 55 cm. + H 50 x Ø 31 cm. In goede staat.