Twee Hongaarse Hollohaza porseleinen figuren. Klederdracht figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence pot met oren en chinoiserie decor. Boterpot. Enkele chips. Afmeting: 9 x 21 x Ø 15 cm. In goede staat.
Oud Hollands 12-pas tegeltableau. 20e Eeuw. Bomschuit + schelpenvisser. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde Copeland sierborden van porselein. Landschap + goud decor. Met verso de plaatsaanduiding. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijftien antieke wandtegels met floraal decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.