Fernand Toussaint. 1873 - 1955. Havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jacob Akkersdijk. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haardplaats. Oudere restauratie. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.
Sientje Mesdag van Houten. 1834 - 1909. Lampionnen plant. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Landschap met molen. Vochtvlekken lucht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 26 cm. In redelijke staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Groot IJsselgezicht bij avond met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput in stad met figuren. Olieverf op board. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Hollands riviergezicht met molen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesisch riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Eugène Brands. 1913 - 2002. Ontspoorde paddestoel. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
A.J. Zwart 1903 - 1981. Poldergezicht met koeien en waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee werken van A. Egter van Wissekerke. 1872 - 1969. Twee stillevens. Lantaarn + tinnen kan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 31 cm. / H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Jos Croïn. 1894 - 1949. Brug over de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
David Bles. 1821 - 1899. Dame met bol wol en hond die slof steelt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, '98. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste. Vrouw met kat. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
W.A. Knip. 1883 - 1967. Hollands havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Naar D.A.C. Artz. Circa 1900. Vissersvolk in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.