Chinees porseleinen kopje met geel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Twee-delige Chinees porseleinen familie rose opengewerkte vaas, met daarin een olielamp. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Twee grote Japans porseleinen dekselpotten. 18e - 19e Eeuw. Fabeldier, feniks, floraal en goud decor. Eén deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 92 x Ø 45 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote Chinees porseleinen dekselpotten met hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Baluster vorm. 18e - 19e Eeuw. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: 45,5 x 26,5 cm. In zeer goede staat...
Zeldzame Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding. Met gedetailleerd uitgewerkt gewaad. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kopje met oranje/rood glazuur, floraal decor. Zeer gedetailleerd. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese cloisonné oorvaas met florale inleg en restvergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw/rood glazuur en oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees geld + aandeel Chinese government 25.000.000 sterling. Acht delen. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Theekransje moeder met dochter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
Brons gegoten klim-aap in art deco stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Twaalf 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor, waarbij zeldzame kleine exemplaren. Diverse beschadigingen en/of chips. Afmeting: H 11,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat...
Kapitale antieke Japans porseleinen Imari dekselvaas met figuren in landschap/floraal/coulissen/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: H 128 x Ø 50 cm. In redelijke staat.
Drie-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tulpenvazen met floraal decor. Bodemmerk. Eén bakfout. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met feniks decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose olielampen met vergulde bronzen armaturen. Figuren in tuin/floraal/vlinder decor. Afmeting: H 59 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren in landschap/floraal decor. Met console. Bakfout in knobbel. Afmeting: H 37,3 cm. In goede staat.
Prachtige witgouden oorringen, 750/000, Pomellato Nude met London Topaas en diamant. Witgouden creolen aan de voorzijde bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,55 ct. Voorzien van een vierk...
Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Nice. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 64 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelnoten bakwaaier kabinet. Louise Quinze. Circa 1760. In goede originele staat. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Chips rand. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 36,5 cm.
Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal/vissen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met ijzeroxyde rood glazuur en blauwe draken. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen art deco bronzen tafellampen door E. Jacques Ruhlmann. 1879 - 1933. 'Holophane'. Circa 1920. Met originele glazen kappen. Minimale chip. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee zeer grote bronzen wandkandelaren in empire stijl met kariatiden. Tien-armig en twee-kleurig gepatineerd/verguld. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 100 x 50 x 30 cm. In goede staat.
Zeer zeldzaam antiek Franse bronzen mysterieuze klok met marmeren basement, glazen wijzerplaat + mysterieuze bewegende wijzers. Glas onderzijde gelijmd. Afmeting: 113 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen kommen met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Eén kom randschilfers. Eén kom haarlijnen + randschilfers. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In re...
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zeldzaam decor van paard/paardenmenner in landschap. Chip tuit/glazuur verlies. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotels met floraal emaille decor. Enkele chips achterzijde omranding. Afmeting: Ø 31 - 38 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung terrines met tuin decor. Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen drakenschaal met gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wapenbord met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met onderschaal. Floraal/goud decor. Terrine: goed. Onderschaal: haarlijn + chip. Afmeting: 21 x 35 x 27 cm. In redelijk/goed staat.
Twee prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met hockers. Familie rose, figuren/floraal/insecten/goud decor. Eén deksel haarscheur + chips. Verder goed. Afmeting (vazen):...
Grote Chinees porseleinen waterpot met rondom teksten + gemerkt. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen maanvazen met figuren in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen geflambeerde schaal in lotusbloem-vorm. Afmeting: 9 x 25 x 23,5 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen pagodes met floraal decor. Beide pagodes 8-delig. Afmeting: 121 cm. In goede staat.
Antiek zilveren cabaret, Rococo, vierkant gecontourneerd model versierd met 8 kwabvormige elementen, Het cabaret is geplaatst op ronde ring. In het midden is het cabaret voorzien van een gegraveerd wa...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met geisha/bloemvaas op hocker decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + ijzeroxyde rood met geritst draken/floraal decor. Craquelé glazuur. Eén haarlijn. Afmeting: H 34 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese vergulde bronzen wierookbrander met olifanten koppen + olifant op deksel. Gebruikssporen slijtage. Afmeting: H 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden. Figuren bij pergola/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Jan Voerman Sr. 1857 - 1941. Zonnig dorpsgezicht met landarbeiders in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In goede staat.
Uitgebreid porseleinen Herend servies met floraal, roze/goud decor. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, peper/zout set, sauciere, 8 diverse schalen, 12 diner borden, 6 ontbijt borden, 3 kop + sch...
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met onderschotel. Queng Lung. Landschap/pagode decor. Afmeting: 24 x 34 x 24 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinese jade penselenpot met berglandschap decor. Afmeting: H 19,8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie rose kopjes met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinese dikwandige porseleinen schaal met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 11,7 x Ø 27,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met wit glazuur + floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen meiping vaas met granaatappel decor. Oxyde-rood. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.
Prachtige geelgouden slavenarmband, 750/000, met wit-, rood- en geelgouden olifanten, bezet met robijn, saffier en smaragd. De armband is voorzien van een scharnier en een bakslot met veiligheden. Bre...
Zeldzame Italiaanse fayence apothekers schenkkan. Vroeg renaissance. Met annotatie M.C. 1611 en Latijns opschrift Acqvadcetracha. Zeldzaam blauw glazuur met floraal decor en engel met kroon. Afmeting:...
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met coulissen/figuren/floraal/kostbaarheden decor. Met dubbele blauwe bodemring. Beide vazen zijn professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 36 cm. ...
Chinese twee-delige porseleinen trechter met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon schaal met reliëf van lotusbloem. Met craquelé glazuur + rondom karaktertekens. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse smeedijzeren geldkist met origineel renaissance slot systeem. Oudere restauratie, onderkant slecht. Afmeting: 44 x 84 x 45 cm. In redelijke staat.
Groot antiek figuur van gips (model mal), Wilhelm Leembruck. 1881 - 1919. Vrouwelijk naakt. Waarschijnlijk een afgekeurd gipsfiguur uit atelier Lehmbruck. Afmeting: H 122 cm.
Zeer grote antieke Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence sierschotel met abstract floraal decor. Prachtige kleuren. Model 25. Schilder: N.R. Circa 1920. Afmeting: Ø 40,8 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse fayence Colenbrander/Ram Arnhem bekervazen. Decor: Spichtig. Model 7. Schilder: V.B. Circa 1920. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/insecten decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/peterselie decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijnen + chips. Vijf schotels goed. Zes kopjes in goede staat. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm....
Chinees porseleinen kom met zilveren beugel. 19e Eeuw. 1874 Holland. Originele compositie uit de tijd. Afmeting: H 7 x Ø 26,8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen ducai bord met tuin/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Bijzonder geelgouden Maurice Lacroix horloge, Jour et Nuit, 750/000, met een creme-kleurige wijzerplaat en een saffierglas. Het horloge is voorzien van een bruin lerenband. bouwjaar 2007. Compleet met...
Jan Altink. '35. 1885 - 1971. Groninger ploeg, havengezicht met figuren. Verso etiketten. Aquarel op papier. Veel vochtvlekken. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In redelijke staat.
Bronzen figurengroep naar Bugatti. Twee panters. 20e Eeuw. Afmeting: 89 x 9,5 x 24 cm. In goede staat.
Grote bronzen windhond met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 22 cm. In goede staat.
Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In redelijk goede staat lichte beschadigi...
Hollandse fayence vaas van Ram Colenbrander Arnhem. Decor: Druipend. Model nr.: 29. Schilder: A.K. Circa 1920. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse fayence Albarello apothekerspot. 17e - 18e Eeuw. Renaissance. Vissende vrouw bij kasteel. Enkele randschades. Afmeting: H 36 x Ø 25 cm. In goede staat.
Negen stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kopjes met floraal decor + bodemmerk. Vier kopjes goed, vijf kopjes chip of chips. Afmeting: 5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon sung soepschaal met metalen omranding + tekst op de bodem. Afmeting: H 8,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha figuur, zittende op een lotusbloem. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Grote zeldzame Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vaas. Decor: Naaloop. Model: 3. Circa 1920. Schilder: A.K. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung kaarskandelaar met landschap/pagode decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Groot zilveren bestek, 835/000, met een steel bewerkt met een hamerslag, model 202 van Gerritsen en Van Kempen. Het bestek bestaat uit 7 grote en 6 kleine messen met een zilveren heft, 8 grote en 8 kl...
Pol Dom. 1885 - 1978. Titel: Meisie in 't wit. Portret dame met Japanse houtsnede. Olieverf op linnen. Afmeting: H 106 x B 68 cm. In goede staat.
Luce. Circa 1900. Mogelijk Maximilian Luce. 1858 - 1941. UV getest. Impressionistisch landschap met industrie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 27 cm. In goede staat.
Zeer grote, vier-delige, antieke smeedijzeren staande kaarsenkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 188 cm. In goede staat.
Antiek vuursteen pistool. Circa 1800. Onduidelijk gemerkt. Marine. Mooie patina. Afmeting: L 43 cm. In goede staat.
Twee-delige kapitale 19e eeuwse Duitse Gründerzeit neo renaissance notenhouten buffetkast met zuilen en verguld messing beslag. Circa 1880. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 213 x 176 x 74 cm. In zee...
Lot Hollandse landschap tegels in dubbele cirkel. 80 Stuks. 19e Eeuw. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung visschaal met vergiet en onderschaal. Floraal decor. Afmeting: 42,5 x 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met reliëf draken/krijger in landschap decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met paradijsvogel in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterschaal met vijver/vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 17 cm.
Chinees porseleinen celadon sung meiping vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.