Antieke Chinese cloisonné oorvaas met florale inleg en restvergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding. Met gedetailleerd uitgewerkt gewaad. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee grote Japans porseleinen dekselpotten. 18e - 19e Eeuw. Fabeldier, feniks, floraal en goud decor. Eén deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 92 x Ø 45 cm. In goede staat.