Drie Franse handbeschilderde oude/antieke Limoges porseleinen dekseldozen. Floraal decor. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence bloempot met floraal decor. Met bodemmerk. Haarlijn + randschade. Afmeting: H 15 x Ø 25,5 cm. In redelijke staat.
Twee Delftse fayence Porceleyne Fles dekselpotten met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antieke Perzische wandschotel. Steengoed geglazuurd met import tekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 6,5 x Ø 29 cm. In goede staat.
Antieke bisquit porseleinen lampvoet met de drie gratiën. Twee figuren gelijmd + bloem beschadigd. Genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Weense roomkan van porselein, met chinoiserie decor + Weens bodemmerk. Haarlijnen in aanzet hengsel. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Duits plated WMF servies, in barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
13-Delig Duits porseleinen Rosenthal servies. Decor: Maria met druivenranken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duits porseleinen theebussen. Ongemerkt. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.
Vier grote oude Perzische polychrome fayence sierschotels. Divers. Afmeting: Ø 32 - 38 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Delfts fayence. Divers. 18e - 19e Eeuw. Eén schaal gerestaureerd. Eén bord gelijmd. Eén plooischaal gekramt. Afmeting: 21 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie witte bisquit porseleinen vazen. Duitsland. Kaiser + Hutschenreuther. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14 - 20 cm. In goede staat.
Vier antieke Delftse wandplaquettes. 20e Eeuw. 3x Porceleyne Fles + 1x Douwe Egberts. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor. Gemerkt Hütten Steinach. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: H 13 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Grote Hollandse aardewerken geglazuurde Mobach Utrecht schenkkan. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.