Zeer grote antieke Franse pendule met marmer en figuur. Naar Auguste Moreau. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén hoekje marmer beschadigd. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antieke Franse geëboniseerde kolompendule met vergulde bronzen monturen. 19e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Neuchattel-stijl console klok naar 18e eeuws voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Charles Dix. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kolompendule van palissanderhout. Met florale intarsia. Haarlijn + chip wijzerplaat. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm.
Drie-delig antiek Frans onyx klokkenstel met messing. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén haarlijn. Afmeting: 47 - 48 cm. In goede staat.