Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Porseleinen figurengroep
Ergebnis: 1.700 EUR

Grote porseleinen figurengroep. Vrouw met paard + goud decor. Napels - Italië. 20e Eeuw. Eén oor beschadigd. Afmeting: 39,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse apothekerspot
Ergebnis: 1.200 EUR

Bijzonder grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot. Floraal/pauw decor. S. Polych Glaz. Afmeting: H 27,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

5-Delig Rozenburg kaststel
Ergebnis: 1.150 EUR

Meissen presenteertablet
Ergebnis: 1.000 EUR

Apothekerspot
Ergebnis: 1.000 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot. Floraal, vogels guirlandes decor. C. Hamech. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 60 cm.
Ergebnis: 800 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence dekselvaas met floraal decor + ribbels. Gemerkt AK. Minimale chip. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Twee Delftse vaze met zilverwerk
Ergebnis: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met zilveren deksels/monturen. Restauraties. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.

Stel antieke Delftse vazen, H 43 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Twee grote antieke Delftse fayence polychrome knobbelvazen. Octagonaal. Met floraal/vogel/chinoiserie decor. Gemerkt L.F. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Lot tegels (77 st.)
Ergebnis: 750 EUR

Lot 18e eeuwse Hollandse tegels. Aantal: 77 stuks. Divers. Waterschappen. Circa 1790. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Rozenburg tableau, 1900
Ergebnis: 750 EUR

Zeer groot Hollands Rozenburg Den Haag 20-pas tegeltableau. Naar een wintergezicht van Koekkoek. Verso gesigneerd. Afmeting: 64 x 78 cm. In goede staat.

Delftse tabakspot Ø 24 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse fayence tabakspot 'Tabac de Tonka'. Met leeuwenkoppen en rokende figuur. Afmeting: H 44 x Ø 24 cm. In goede staat.

3x Rond tegeltableau Ø 39 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Drie antieke ronde tegeltableau's. Jugendstil. Circa 1910. 4-Pas. Figuren decor. Afmeting: circa Ø 39 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tulpenvaas
Ergebnis: 500 EUR

Antieke Delftse fayence tulpenvaas met chinoiserie decor. Gemerkt AP. Afmeting: 23 x 22 x 7,5 cm. In goede staat.

Twee Delftse knobbelvazen, H 27,5 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met chinoiserie decor. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (103 st.)
Ergebnis: 500 EUR

Lot met 103 stuks antieke witte wandtegels. Zogenaamde 'witjes'. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Boch tafelblad Ø 85 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Bijzonder groot en antiek Royal Boch (België) fayence tafelblad met jaartal 1878. Chinoiserie decor met geisha. Afmeting: Ø 85 cm. In goede staat.

Antieke Delftse dekselpot
Ergebnis: 500 EUR

Antieke Delftse fayence polychrome dekselpot. Floraal/vogel/chinoiserie decor. Gemerkt A.K. Chip. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Lot tegels (114 st.)
Ergebnis: 450 EUR

Lot met 114 stuks antieke Hollandse wandtegels. Griemel decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse dekselpot, H 46 cm.
Ergebnis: 450 EUR

18e Eeuwse Delftse polychrome dekselpot met chinoiserie decor. Met bodemmerk J.v.d.H. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse Delftse vaas
Ergebnis: 425 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met verlopen chinoiserie decor. Niet vernietigde produktiefout. Randschade. Afmeting: H 39,5 cm. In redelijke staat.

Italiaanse Albarello
Ergebnis: 425 EUR

17e - 18e eeuwse Italiaanse majolica Albarello apothekerspot. Sicilië? Floraal polychrome. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Delftse schenkkan (aap)
Ergebnis: 400 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan. Polychrome. In de vorm van een aap. Gemerkt P.B.Z. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

18e Eeuwse knobbelvaas, H 33,5 cm.
Ergebnis: 400 EUR

18e Eeuwse fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Hanau of Delft. Gemerkt Z. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Franse Sevres plaquette, 30 x 29 cm.
Ergebnis: 400 EUR