Drie-delig polychrome Hollands Makkumer fayence klokkenstel met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Batterij uurwerk. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit tafelklok van Junghans. Notenhout. Met latoenkoper beslag. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Kleine Friese staartklok van eikenhout. Zgn. Schippertje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde pendule met Sevres porselein. Compositie metaal met tortelduiven. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Frans klokkenstel van marmer. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, enkele chips. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse bakkersklokken met stil uurwerk. Geen slag. Circa 1900. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten tafelklok met bronzen versieringen + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.