Drie moderne glazen dieren. Murano? 20e Eeuw. Bestaande uit: uil, inktvis en maanvis. Afmeting: 18 - 32 cm. In goede staat.
Drie moderne glazen katten. Murano? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 - 24 cm. In goede staat.
Grote Franse glazen pijpvaas. Gesigneerd A. Delatte Nancy. 1887 - 1953. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote cylindervormige vaas van blauw geëtst glas, met vergulding. Bomen met auerhaan decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vier delen oud glaswerk. 20e Eeuw. Onder andere; Bohemen kristal, divers geëtst, floraal/figuren decor. Afmeting:15 - 24 cm. In goede staat.
Antieke glazen jugendstil bolvaas met chinoiserie floraal goud decor. Circa 1910. Afmeting: H 13 cm. Bovenrand binnenkant haarlijnen die niet tot buitenkant doorlopen. In redelijk/goede staat.
Jugendstil glazen vaas. Bohemen. Circa 1900. Roze van kleur en licht iriserend helder glas + groen. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke Boheemse jugendstil vaas. Circa 1900. Parelkleurig met raster iriserend. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Grote glazen panter. Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 49 x 15 cm. In goede staat.
Lot antiek kristal. Bestaande uit: Menage-set (één reparatie), en vijf biedermeier schaaltjes. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco glazen karaf met vier likeurglazen. Dunwanding. In de stijl van Copier. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 6 - 24,5 cm. In goede staat.