18e Eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Lot antieke Hollandse wandtegels met springende dieren decor. Aantal : 42 stuks. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Italiaanse polychrome majolica zoutnap met engelen. Neo renaissance. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Italiaanse polychrome majolica zoutnap met feniksen. Neo renaissance. 19e Eeuw. Afmeting: 17x 15 x 15 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse polychrome fayence roombordjes met floraal decor. Enkele oudere restauraties. Afmeting: Ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Rozenburg Den Haag platelen polychrome wandschotel met floraal decor. Circa 1900. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence potpourri dekselvaas met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Lot met diverse 18e - 19e eeuwse tegels. Onder andere polychrome. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/goud/figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Grote majolica piedestal met bloempot. Gedecoreerd met opgewerkte bloemen en draken. 20e Eeuw. Eén drakenkop mist + chips. Afmeting: H 111 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Delftse fayence schotels. 1x Polychrome, floraal/vogel decor, circa 1880. 1x 18e Eeuw, mangaan, chinoiserie decor, chips. Afmeting: Ø 31 - 35,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delftse fayence plaquette met gracht decor. Iets glazuurschade. Afmeting: 62 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Delftse fayence vaas. Koninklijke Delft Royal rood. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 54,5 cm. In goede staat.
Twee majolica stolpen met onderschotel. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Drie delen etnografisch aardewerk met polychromie. Kruiken. Afrika? Afmeting: 31 - 73 cm. In goede staat.
41 Antieke 19e eeuwse bloemtegels, 13x13cm. Beschadigingen. In redelijke staat.
Lot van acht stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met dieren afbeelding. Drie tegels beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Poniatowski te paard. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Makkumer fayence vogelkooi wandplaquette met monogram. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Makkumer fayence vogelkooi wandplaquette. Monogram W.R. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.