Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Delfts porseleinen lampenvoet, H 38 cm.
Ergebnis: 325 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Lot tegels (42 st.)
Ergebnis: 325 EUR

Lot antieke Hollandse wandtegels met springende dieren decor. Aantal : 42 stuks. Circa 1800. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Italiaanse zoutnap
Ergebnis: 300 EUR

Italiaanse polychrome majolica zoutnap met engelen. Neo renaissance. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 17 x 17 cm. In goede staat.

Italiaanse zoutnap
Ergebnis: 300 EUR

Italiaanse polychrome majolica zoutnap met feniksen. Neo renaissance. 19e Eeuw. Afmeting: 17x 15 x 15 cm. In goede staat.

Antieke tete à tete theeset, 1900
Ergebnis: 300 EUR

6x Delfts bord
Ergebnis: 275 EUR

Zes 18e eeuwse Delftse polychrome fayence roombordjes met floraal decor. Enkele oudere restauraties. Afmeting: Ø 17 cm. In redelijk/goede staat.

Rozenburg wandschotel Ø 17,2 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Antieke Rozenburg Den Haag platelen polychrome wandschotel met floraal decor. Circa 1900. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.

Lot Delftse borden (4 st.)
Ergebnis: 225 EUR

Delftse potpourri dekselvaas, H 26 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Delftse fayence potpourri dekselvaas met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot 18e - 19e eeuwse tegels
Ergebnis: 200 EUR

Lot met diverse 18e - 19e eeuwse tegels. Onder andere polychrome. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese dekselvazen,H 59 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/goud/figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

2x Hollandse fayence wandborden Ø 34,5 - Ø 38 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Majolica bloempot op zuil
Ergebnis: 190 EUR

Grote majolica piedestal met bloempot. Gedecoreerd met opgewerkte bloemen en draken. 20e Eeuw. Eén drakenkop mist + chips. Afmeting: H 111 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Delftse borden Ø 31 - 35,5 cm.
Ergebnis: 190 EUR

Twee antieke Delftse fayence schotels. 1x Polychrome, floraal/vogel decor, circa 1880. 1x 18e Eeuw, mangaan, chinoiserie decor, chips. Afmeting: Ø 31 - 35,5 cm. In goede staat.

Delftse plaquette, 62 x 50 cm.
Ergebnis: 180 EUR

19e Eeuwse Delftse fayence plaquette met gracht decor. Iets glazuurschade. Afmeting: 62 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Delftse vaas Ø 54,5 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Grote Delftse fayence vaas. Koninklijke Delft Royal rood. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 54,5 cm. In goede staat.

Twee majolica stolpen + onderschotel
Ergebnis: 180 EUR

Twee majolica stolpen met onderschotel. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

3x Etnografisch aardewerk
Ergebnis: 170 EUR

Drie delen etnografisch aardewerk met polychromie. Kruiken. Afrika? Afmeting: 31 - 73 cm. In goede staat.

Lot Friese bloem-tegels
Ergebnis: 160 EUR

41 Antieke 19e eeuwse bloemtegels, 13x13cm. Beschadigingen. In redelijke staat.

8x Dier tegels
Ergebnis: 160 EUR

Lot van acht stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met dieren afbeelding. Drie tegels beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Sitzendorf figuur, H 31 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Groot Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Poniatowski te paard. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Makkumer vogelkooi, 26 x 26 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Antieke polychrome Makkumer fayence vogelkooi wandplaquette met monogram. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.

Ergebnis: 160 EUR

Antieke polychrome Makkumer fayence vogelkooi wandplaquette. Monogram W.R. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.

Frans servies
Ergebnis: 150 EUR