Vijf-delig zeldzaam 18e eeuws Delfts fayence kaststel. Door van Duyn. Met floraal chinoiserie decor. Afmeting: H 26 - 37 cm. In goede staat.
18e Eeuws drie-delig Delfts hoogglans fayence kaststel met chinoiserie decor. Enkele randschades. Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met chinoiserie decor. Gemerkt De Klaauw. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Gemerkt met O. Octagonaal. Gaatje in bodem. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Lot Oosters/Chinees porselein. Divers. Onder andere; drie vazen, blaker en dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Acht delen divers oud Chinees porselein. Onder andere; penselenvaas, theepotten, dekselvazen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 27 cm. In goede staat.
Zes Oosterse porseleinen wandplaquettes met vergulding en wandbevestiging. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Antiek 6-delig porseleinen tete à tete theeservies. Gemerkt met Weens bijenkorf teken. Wenen of Thüringen. Met floraal/figuren/goud decor. Afmeting: 9 - 29 cm. In goede staat.
Drie delen antiek aardewerk. 2x Delftse plooischotel, circa 1920. 1x Terracotta wandschotel, 19e eeuw. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Delfts fayence. Bestaande uit; Twee borden met vogel decor, APK, 19e eeuw, chips. En een lampenvoet. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke majolica oorvazen met landschap decor. Genummerd. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Colditz Veb lampetstel. Decor Kiel. Floraal. Twee chips. Afmeting: 10 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas met floraal jugendstil decor. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vijf delen Hollands Makkumer fayence. 20e Eeuw. Drie polychome borden + twee vazen. Afmeting: 20 - 33 cm. In goede staat.
Lot porselein. Oud/antiek bisquit porselein. Wedgwood + Wedgwood-stijl. Divers. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden. Circa 1900. Afmeting: H 17 - 18 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel met figuren in landschap decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 29 - 39 cm. In redelijke staat.
Duits porseleinen Gerold Porzellan Bavaria figurengroep met paarden. Met goudrand. Circa 1960. Afmeting: 32 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse polychrome fayence vazen. Neo renaissance. Gesigneerd Marotti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 - 31,5 cm. In goede staat.
Antiek polychrome Delfts fayence 5-delig kaststel met floraal decor. Eén vaas gerestaureerd. Afmeting: H 22 - 30 cm. In redelijk/goede staat.