Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Anton Heyboer, Abstract/Figuratief
Startpreis 140 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Ets eigendruk 1985. Abstract figuratief. Ets op papier. Afmeting: H 35 x B 39 cm. In goede staat.

Mao Tse Tung, nadruk van Andy Warhol
Startpreis 260 EUR

Mao Tse Tung. Lithografie nadruk van Andy Warhol. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Johanna Huderswijk? Berglandschap
Startpreis 90 EUR

Johanna Huderswijk? Berglandschap met rivier en koeien. Duitse of Engelse School. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met druiven
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met druiven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 42 cm.In goede staat.

H. Endlich, Beek met berkenbomen
Ergebnis: 110 EUR

H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker jr. Beek met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Th. van Wissen, Hollands heidegezicht met dorp
Startpreis 60 EUR

Thomas van Wissen. 1866 - 1954. Hollands heidegezicht met dorp. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Louis Martinage, Vissersboten op strand
Startpreis 60 EUR

Louis Martinage. Belgische School. 1878 - . Vissersboten op het strand. Olieverf op karton. Afmeting: H 40 x B 33 cm. In goede staat.

Ikoon, Intocht Jeruzalem
Ergebnis: 110 EUR

Handgeschilderd Russisch ikoon, naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 29 cm. In goede staat.

P. Immink, Adelijk herenportret
Startpreis 60 EUR

Paul Immink. Adelijk herenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

H. Linderman, Dinkel - Lutterzand
Ergebnis: 80 EUR

Evert Rabbers, Twentse boerderij
Ergebnis: 300 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twentse boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

P. Humfeld, Expressionistisch bloemstilleven
Startpreis 250 EUR

Petronella Humfeld. 1903 - 2001. Expressionistisch bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

P. Humfeld, Ruiters te paard
Ergebnis: 250 EUR

Petronella Humfeld. 1903 - 2001. Ruiters te paard (Les Cavaliers). Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 60 cm. In goede staat.

Cornelissen, Hollands wintergezicht
Startpreis 70 EUR

Cornelissen. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

E. van Berkel, Hollands riviergezicht
Ergebnis: 60 EUR

3x Eef de Weerd, Abstract/Figuratief
Ergebnis: 160 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Drie keer abstract/figuratieve compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stilleven met porseleinen bord
Startpreis 500 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven met porseleinen bord. Olieverf op linnen. Afmeting: H 91 x B 70 cm. In goede staat.