Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Erotisch bronzen figuur, Vrouw in catsuit
Ergebnis: 140 EUR

Erotische halfnaakte dame met catsuit, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Moeder met kind
Ergebnis: 130 EUR

Bronzen figuur. Dame met kroon en kind op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Erotiek
Ergebnis: 130 EUR

Erotische bronzen dame, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen Vrouwe Justitia
Ergebnis: 120 EUR

Bronzen Vrouwe Justitia op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Jongen bij boomstronk
Ergebnis: 120 EUR

Bronzen beeld
Ergebnis: 110 EUR

Bronzen kopie van een motorkap embleem, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Drie delen oosters brons
Ergebnis: 100 EUR

Drie delen Oosters brons. 20e Eeuw. 1x grote sculptuur met figuren (Zuid Amerika?) 1x Olielamp met olifant. 1x Boeddha figuur. Afmeting: 15 - 43 cm. In goede staat.

Twee boeddha hoofden
Ergebnis: 100 EUR

Twee grote oude houtgesneden boeddha hoofden met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 42 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Ergebnis: 100 EUR

Bronzen figuur naar D.H. Chiparus. Jugendstil-stijl. Echter tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat.

Bronzen uil, H 33,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Bronzen uil in art deco-stijl, op marmeren basement. Naar Altorf. 21e Eeuw. Hoek marmer beschadigd. Afmeting: H 33,5 cm. In redelijke staat.

Bronzen tafelstuk, Napoleon
Ergebnis: 100 EUR

Bronzen tafelstuk met Napoleon, geplaatst op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 x Ø 28 cm. In goede staat.

Drie bronzen eenden
Ergebnis: 100 EUR

Drie grote bronzen eenden. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 35 cm. In goede staat.

Egyptisch of boeddhistisch figuur
Ergebnis: 100 EUR

Egyptisch of boeddhistisch bronzen figuur op zwart marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

Twee oude tempelhonden
Ergebnis: 90 EUR

Twee Chinese jade tempelhonden + consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 10,2 x 6,7 x 4,8 cm. In goede staat.

Twee bronzen flamingo's, H 51 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Twee bronzen flamingo's. Groen gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Groot bronzen beeld, Liggende hond
Ergebnis: 90 EUR

Groot bronzen beeld. Liggende hond. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 65 x 35 cm. In goede staat.

Zandstenen ganesha
Ergebnis: 80 EUR

Oude zandstenen ganesha. Boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Modern bronzen figuur
Ergebnis: 80 EUR

Modern bronzen figuur. Vrouw met gewaad. Ongemerkt. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Stier
Ergebnis: 80 EUR

Brons gegoten stier. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Ergebnis: 70 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Ratten op tak. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Twee Franse beelden
Ergebnis: 70 EUR

Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Bronskleurig. Circa 1900. 1x Smid met hamer. 1x Man met hoed, Angelus. Afmeting: 42 - 46 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Ergebnis: 60 EUR

Oude Chinese, bronzen, lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

3x Malevolti design eenden
Ergebnis: 60 EUR

Drie Malevolti design eenden met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Bronzen mopshond
Ergebnis: 50 EUR

Bronzen mopshond. 21e Eeuw. Gesigneerd Bergman. In Weense stijl. Afmeting: 9 cm. In goede staat.