Diese Webseite verwendet Cookies

Januariveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Hollandse fayence wandborden Ø 34,5 - Ø 38 cm.
Startpreis 150 EUR

Majolica aspergeschaal
Ergebnis: 40 EUR

Drie-delige antieke jugendstil majolica asperge-set. Circa 1910. Austria met reliëf merkteken. Schaal + lekschaal + sauskom. Eén pootje gelijmd. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek R.C. Versailles Bavaria deelservies
Startpreis 50 EUR

Antiek 11-delig Duits R.C. Versailles Bavaria deelservies met bessen + goud decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 25 - 43 cm. In goede staat.

4x 17e Eeuwse wandtegel
Startpreis 50 EUR

Vier 17e eeuwse wandtegels met tulp decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

2x Hollands wandbord
Startpreis 35 EUR

Twee antieke Hollandse wandborden. Circa 1900. 1x Tichelaar Makkum, polychrome, 1919. 1x Figuren in arreslee,naar Otto Eerelman. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede staat.

Vijf Duitse borden
Ergebnis: 50 EUR

Lot Meissen (7x)
Ergebnis: 80 EUR

Tabakspot + Mobach bord
Startpreis 40 EUR

Antieke tabakspot, circa 1900 + herdenkingsbord Mobach 'onder den oranjeboom'. 1813 - 1913. Afmeting: 28 - 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse bierpul, 1744
Startpreis 300 EUR

18e Eeuwse fayence bierpul met chinoiserie decor + annotatie 1744 op deksel. Duitsland. Afmeting: H 23 cm. In zeer goede originele staat.

18e Eeuwse kan, H 24,5 cm.
Startpreis 250 EUR

18e Eeuwse fayence schenkkan met letter E. Hanau of Delft. Gerestaureerd. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Meissen kandelaar
Ergebnis: 1.200 EUR

Twee vroege Duitse Meissen wit-porseleinen kaarskandelaren. 18e Eeuw. Minimale chip bloemen mogelijk. Afmeting: H 50 - 51 cm. In goede staat.