Diese Webseite verwendet Cookies

Januariveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, reeën in landschap
Ergebnis: 9.500 EUR

16e - 17e Eeuws, De dood aan het kegelen
Ergebnis: 5.000 EUR

Vijf werken uit de 17e, 18e Eeuw
Ergebnis: 4.500 EUR

Vijf diverse werken uit de 17e - 18e eeuw. Onder andere; sepia, aquarel, schets. Enkele signaturen, onder andere van Verwer, Postma + onduidelijk. Afmeting: 11 - 31 cm. In matig/redelijk/goede staat.

Lucebert, Fantasie voorstelling
Ergebnis: 4.000 EUR

Wilhelm Imkamp, Kubistische voorstelling
Ergebnis: 3.750 EUR

Piet van der Hem, patrijzen
Ergebnis: 3.500 EUR

Klaas Bernink, Industrie Deventer
Ergebnis: 2.750 EUR

S. Jankowski, Portret vrouw
Ergebnis: 2.750 EUR

S. Jankowski. Poolse School. 1940. Toegeschreven aan Stanislaw Jankowski, 1876 - 1948. Dames portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Zeldzaam pendant, Havengezicht
Ergebnis: 1.700 EUR

Pol Dom, Parijs
Ergebnis: 1.400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met figuren bij gotische kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

Pol Dom, Zelfpotret
Ergebnis: 1.200 EUR

Pol Dom, 1912. 1885 - 1978. Zelfportret Pol Dom in de jonge jaren, met schilderspalet en penselen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 90 cm. In goede staat.

Alois Arnegger, Zuid Duits berglandschap
Ergebnis: 1.200 EUR

Alois Arnegger. Duitse School. Gesigneerd A: München, 1879 - 1963. Zuid Duits berglandschap met dorp en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 61,5 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract
Ergebnis: 1.200 EUR

Eef de Weerd. 1926 - 1984 Hengelo. Kleurrijke abstracte compositie. 1987. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Zeldzaam Russisch ikoon
Ergebnis: 1.000 EUR

A.M. Gorter, Koeien langs de Vordense beek
Ergebnis: 1.000 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek bij avond. Olieverf op linnen. Iets craquelé. Afmeting: H 57 x B 42,5 cm. n goede staat.

Frans David Oerder, Twee boerenkinderen bij waterput in Zuid Afrika
Ergebnis: 900 EUR

Frans David Oerder. 1867 - 1944. Twee boeren kinderen bij waterput in Zuid Afrika. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, 2x Portret
Ergebnis: 850 EUR

2x Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. 2x Portret, man + vrouw. Met originele lijst. In originele staat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 14,3 cm. In goede staat.

Zeldzaam Russisch ikoon
Ergebnis: 850 EUR

Zeldzaam, 16e -17e eeuws Russisch ikoon. Michael, Heraut van het laatste oordeel. Moskou School. Taxatie rapport 1976 Hfl. 13.000,= Afmeting: 25,5 x 31 x 4 cm. In redelijk/goede staat.

Campbell Soup II (10x)
Ergebnis: 850 EUR

10x Lithografie Campbell Soup II. Published by Sunday B. Morning. 21e Eeuw. Litho's op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.

Pol Dom, Lezende vrouw
Ergebnis: 800 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Interieur met lezende vrouw (= Elise Dom). Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 90 cm. In goede staat.

Paul Rouwette, Elegant paar met fiets
Ergebnis: 750 EUR

Paul Rouwette. 1955 - . Elegant paar met fiets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerin bij bloeiende fruitbomen en kippen
Ergebnis: 700 EUR

Omgeving Cor Bouter of A.M. Gorter. Echter, ongesigneerd. Boerin bij bloeiende fruitbomen en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Abstract
Ergebnis: 650 EUR

Klaas Bernink. 1957. 1913 - 1996 Enschede. Titel: Compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Pol Dom, Interieuw met vrouw op stoel
Ergebnis: 650 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Interieur met vrouw op stoel. Olieverf op linnen. Twee kleine beschadigingen. Afmeting: H 58 x B 64 cm. In goede staat.