Vijf diverse werken uit de 17e - 18e eeuw. Onder andere; sepia, aquarel, schets. Enkele signaturen, onder andere van Verwer, Postma + onduidelijk. Afmeting: 11 - 31 cm. In matig/redelijk/goede staat.
S. Jankowski. Poolse School. 1940. Toegeschreven aan Stanislaw Jankowski, 1876 - 1948. Dames portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met figuren bij gotische kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Pol Dom, 1912. 1885 - 1978. Zelfportret Pol Dom in de jonge jaren, met schilderspalet en penselen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 90 cm. In goede staat.
Alois Arnegger. Duitse School. Gesigneerd A: München, 1879 - 1963. Zuid Duits berglandschap met dorp en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 61,5 cm. In goede staat.
Eef de Weerd. 1926 - 1984 Hengelo. Kleurrijke abstracte compositie. 1987. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek bij avond. Olieverf op linnen. Iets craquelé. Afmeting: H 57 x B 42,5 cm. n goede staat.
Frans David Oerder. 1867 - 1944. Twee boeren kinderen bij waterput in Zuid Afrika. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In goede staat.
2x Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. 2x Portret, man + vrouw. Met originele lijst. In originele staat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 14,3 cm. In goede staat.
Zeldzaam, 16e -17e eeuws Russisch ikoon. Michael, Heraut van het laatste oordeel. Moskou School. Taxatie rapport 1976 Hfl. 13.000,= Afmeting: 25,5 x 31 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
10x Lithografie Campbell Soup II. Published by Sunday B. Morning. 21e Eeuw. Litho's op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Interieur met lezende vrouw (= Elise Dom). Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 90 cm. In goede staat.
Paul Rouwette. 1955 - . Elegant paar met fiets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
Omgeving Cor Bouter of A.M. Gorter. Echter, ongesigneerd. Boerin bij bloeiende fruitbomen en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1957. 1913 - 1996 Enschede. Titel: Compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Interieur met vrouw op stoel. Olieverf op linnen. Twee kleine beschadigingen. Afmeting: H 58 x B 64 cm. In goede staat.