H. Custers. 1918. Hanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 60 cm. In goede staat.
Josephina Kersten. Wilde crocus (2001). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Martien de Kler. 1943 - 2016. Zutphen. Twee benen met laarzen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Eelco Glastra van Loon. 1964. 1935 - . Eigendruk. Nr. 3/10. Titel: Pharao. Ets op papier. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.
Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Platbodem op IJsselmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Dorine van Ooijen. 20e Eeuw. Man met Spaanse gitaar. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 35 cm. In goede staat.
H. Pauwels. 1903 - 1983. Boerderij met boer voor poort. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Windmolen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
H. van Langen. 1874 - 1964. Boerenvrouw bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Franse School. Tweede helft 20e eeuw. Markt met ballonnen verkoper. Olieverf op papier. Afmeting: H 45 x B 59 cm. In goede staat.
Jos Leurs. 1947. Dorpsgezicht Hulsel 1980. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
G. v/d Woude. 19e Eeuw. Hollandse School. Winters stadsgezicht Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 26 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderij. China/Japan. 20e Eeuw. Waterpartij met eenden en ondergaande zon. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 15 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met knotwilgen, koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.
Albert Beaume. 1878 - 1918. Franse School. Vrouwelijke herbergierster schenkt drank aan cavaleristen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.
Karel Colnot. 1921 - 1996. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Naam gedeeltelijk opgehaald + gerestaureerd. Afmeting: H 58 x B 48 cm. In redelijk/goede staat.
Wim van Oostrom. 1933, Huissen. Titel: Compositie 1972. Metaal reliëf. Afmeting: .............. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tazza en kersen op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee antieke naaktstudie's. Ongesigneerd. 19e Eeuw of ouder. Rood krijt op papier. Afmeting: 54 - 55 cm. In redelijk/goede staat.