Diese Webseite verwendet Cookies

Januariveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zakhorloge 18e eeuw
Ergebnis: 160 EUR

Zilveren zakhorloge met chatelaine
Ergebnis: 250 EUR

Goud broche met diamanten
Ergebnis: 250 EUR

Prachtige broche, 585/000, met diamanten. Ovaal gevormde broche met een tak/bloemvorm bezet met 32 diamanten met een oud slijpsel. Grootte broche 5x2,5cm. ca 8,8 gram. In goede staat.

Lot kralen (edelsteen)
Ergebnis: 45 EUR

Lot kralen met armbanden op elastiek met tijgeroog, agaat, granaat, hematiet. Granaatkralen en gitten.

Lot bloedkoralen
Ergebnis: 80 EUR

Lot met bloedkoralen met takjescolliers, en een collier met meerdere rijen kleine kraaltjes. ca 232 gram.

Lot stalen sieraden, gemerkt
Ergebnis: 80 EUR

Lot stalen sieraden met leer. Esprit horloge, Fossiel, Hard wear, Joop. In goede staat.