Dikwandige groen-glazen Leerdam Serica vaas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee grote oude glazen presse papiers. Ongemerkt. 1x Floraal met vlinders. 1x Floraal met vissen. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Twee delen Italiaans glaswerk. 20e Eeuw. 1x vaas, Flavio Poli en Seguso Sommerso Murano. 1x Transparant rode asbak, chips. Afmeting: 16 - 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote handbeschilderde groen-glazen voorraadfles met antieke beschildering van een V.O.C. schip. Met verso figuren voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Lot divers glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere; stolp, vaas, bowlpot et cetera. Afmeting: 10 - 33 cm. In goede staat.
Vijf delen oud design glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Drie vazen, schaal en een lampenvoet. Afmeting: 17 - 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kristallen menage-sets. Onder meer ruitgeslepen. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.
Ioan Nemtoi. 1964. Roemenië. Moderne glazen kaarskandelaar. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.