Zeldzaam Hollands platelen melk-schenkkan door Ivora. Distributie Melkkan 1918. Kritiek op voedselverdeling. W.O. I. Afmeting: 4,3 cm. In goede staat.
4x 18e eeuws Duits Wallendorf porseleinen kop + schotels. Landschap/floraal decor. Bodemmerk W. Eén schotel haarlijn + chip. Rest goed. Afmeting: 5 x Ø 12 cm.
Porseleinen dekselschaal met floraal/goud en leeuw decor. Ongemerkt. Circa 1940. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.
Groot Delfts blauw Porceleyne Fles bord. 1919. Bord met afbeelding van pauw. Bord is smerig, maar gaaf. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Twee Escher-achtige vazen van keramiek. 20e Eeuw. Zwart-wit met reliëf. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot divers porselein. 20e Eeuw. Onder andere; Bavaria + Frankrijk et cetera. Floraal/goud decor. Afmeting: 11 - 32 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal Studio Line porseleinen servies met vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.
Lot porseleinen rest servies. Divers. Oud/antiek. Onder andere; Duitsland et cetera. Onder meer; po, schalen, kop + schotels. Circa 15 delen. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Duits porselein met zwiebelmuster decor. 15 Delen. Circa 1900. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Twee Duitse Sitzendorf porseleinen figuren met lammetjes. 20e Eeuw. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Duitse, porseleinen schaal met putti's en rozen decor. Blauw bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 23 x 18,5 cm. In goede staat.
Twee antieke majolica bloempotten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x Ø 23 cm. / 29 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek porselein. 1x Dresden fruitschaal, floraal/goud decor, tweede helft 20e eeuw. 1x Porseleinen tazza met verguld brons, Frankrijk, circa 1890, haarlijn. Afmeting: 17 - 28 cm. In re...
Drie antieke apothekerspotten van porselein met goudrand. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Onder andere; grote schaal stadt Meissen. 1x Schotel Stadt Meissen. 1x Schotel Meissen. 1x Gemerkt H. Afmeting: 11 - 44 cm. In goede staat.
Twee grote Herend porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje met engel (goed). 1x Stierenvechter (hoorn beschadigd). Afmeting: 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek polychrome Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. Neerland's Onafhankelijkheid, 1813 - 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Delftse fayence lampenvoet. Nederland. Circa 1920. Floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fles fayence jardiniere 1931. Met floraal decor. Afmeting: 17 x 38 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans theeservies. Floraal/goud decor. Diverse beschadigingen. Afmeting: 8 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Vier delen divers oud/antiek porselein. 1x Porseleinen Limoges mokka-kan, circa 1910. 1x Vaas, Porcelaine de couleuvre France (Limoges stijl). 1x Bisquit porseleinen schenkkan met reliëf, Dale Hall Po...
Antiek Duits porseleinen figuur van Karl Ens. Reiger paar. Circa 1930. Eén snavel gelijmd. Afmeting: 34,5 cm.In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands polychrome platelen Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. 1813 - 1913. Neerlands onafhankelijkheid 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws polychrome Delftse borden. Ongemerkt. Divers. Floraal. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 30 - 35 cm. In redelijk/goede staat.