Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel. Met decor van figuur bij rivierlandschap. Afmeting: Ø 42 cm. Schotel is in perfecte staat.
Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen.1e helf 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.
Fijn gestoken antieke Chinese lakstempel van natuursteen. Met kylin en jongen. Afmeting: 9 x 8,5 x 9 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen Wanli schotels. Divers. Beide schotels gelijmd. Afmeting: Ø 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. 18/19 eeuws haarlijntje Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 17e eeuws Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 28 x Ø 22 cm. In goede staat.