J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.
H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Stilleven met uien en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 50 cm. In goede staat.
Albert Buikema. 1949 - 1994. Jazz ballet danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Edele heer in bierkelder. Olieverf op linnen. Afmeting; H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Rolf Weijburg. Nr. 1/10. Titel: Encounters West. Kleurenets op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Dolf Zwerver. 1932 - 2010. Nr.: 229/250. Figuren in tuin. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Gesigneerde Chinese lithografie. Jongeling met waterbuffels op landweg. Litho op papier. Afmeting: H 39,5 x B 59 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eenden. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 67 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie op papier. Portret Guusje van Lede. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Raoul Hijnckes. 1893 - 1973. Stilleven met vogel. Gemengde techniek op papier. Herkomst koop bij de kunstenaar. Afmeting: H 21 x B 36 cm. In goede staat.
A. Musiv. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 32 cm. In goede staat.