19e Eeuws Japans porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/tuin decor. Haarscheur in handgrip. Afmeting: 10,5 x 14,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met Tobacco Leaf en goud decor. Afmeting: 11,5 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met tuin/goud decor. Glazuurschade. Afmeting: 12,5 x 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Onder meer; 2x Karper decor, 19e eeuw. 1x Republiek met tijger decor. Afmeting: 22 - 25,5 cm.
Chinees porseleinen wierookbrander met lichtblauw glazuur en uil op deksel. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas. Afmeting: H 23,6 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met geisha + zotje in tuin decor. Gelijmd. Afmeting: 8,5 x 31 x 25 cm. In matige staat.