Zes 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met vier tekens Kang Xi bodemmerk. Peterselie decor. Vier schotels goed. Twee schotels chip. Afmeting: Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiek Chinese terracotta figuren met glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte gemberpot met paradijsvogel/vlinder/floraal decor. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen vaas met feniks/kylin/floraal decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal decor. Iets randfrit. Afmeting: H 34 x Ø 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Familie Verte kraanvogel/goud decor. Iets randfrit. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met geisha's in tuin + goud decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met decor van Chinese balletdanseres, tekst en signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.